http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

برنامه تمرینی و اردویی انوشیروانی تا بازی های آسیایی تایید شد

برنامه تمرینی و اردویی انوشیروانی تا بازی های آسیایی تایید شد

با دیگران به اشتراک بگذارید

برنامه تمرینی و اردویی انوشیروانی تا بازی های آسیایی تایید شد

شانزدهمین نشست شورای مناسب فنی فدراسیون وزنه برداری برگزار ‌شد.

تصویر و عکس   برنامه تمرینی و اردویی انوشیروانی تا بازی های آسیایی تایید شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، شانزدهمین نشست شورای مناسب فنی فدراسیون وزنه برداری عصرامروز( شنبه ۲۴ مهر) با حضور سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی بزرگسالان ایران برگزار شد.در این نشست انوشیروانی برنامه مدون اردویی و تمرینی خود را تا بازی های آسیایی برای بر آن شوی نهایی به سمع و نظر شورای مناسب فنی رساند. درنهایت نیز شورا بعد از تفسیر و بررسی دقیق برنامه های ارائه شده توسط انوشیروانی با تایید این برنامه مجوزعملیاتی شدن آنرا برای سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان ایران صادرکرد.

همچنین علاوه بر بررسی برنامه تمرینی واردویی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان توسط سرمربی این رده سنی، موضوعاتی دیگرنیز درشانزدهمین نشست شورای مناسب فنی مطرح شد که می شود به اختصار و به ترتیب اهم مصوبات و موضوعاتی را که در این نشست اعضاء به صورت مفصل درخصوص چندین و چون آن به بحث و تبادل نظر توجه کردند را به شرح زیراعلام کرد.

۱. بررسی ، تدوین و اصلاح قراردادهای همکاری مشترک فی مابین فدراسیون با ورزشکاران ملی بر تن کن ، مربیان و اعضاء کادرهای فنی تمامی رده های سنی و نیزمشخص شدن شفاف تعهداتی که هردوطرف با یکدیگردرقبال سرویسی که پیشنهاد میشود ارائه داده شد و مقرر گردید در نشست بعدی شورا این موضوع با حضور اعضاء به صورت دقیق و کارشناسی شده چک شود تا درنهایت بعد از تایید نهایی ، به سرعت در برنامه های آتی این کلکسیون عملیاتی شود.

۲. اعضاء شورای مناسب فنی خلال تقدیراززحمات استاد محمدنصیری سرمربی تیم ملی وزنه برداری پیشکسوتان واسطوره وزنه برداری ایران و نیزمسولین خدوم وزحمتکش کمیته پیشکسوتان( استاد سید مرتضی سیف زاده سرپرست تیم پیشکسوتان، علیرضا شیخ الاسلامی رییس کمیته ومسعود نوری دبیراین کمیته) از حضور شایسته و بدون حاشیه تیم ملی پیشکسوتان درمسابقات دنیاای آلمان و درخشش آنها در این رقابت ارزشمند تشکر و قدردانی کردند.

۳. اعضاء شورای مناسب فنی پس ازشنیدن سخنان رییس فدراسیون در خصوص نامه ارسالی فدراسیون دنیاای وزنه برداری مبنی برعذرخواهی مجلسی بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی به همراه فدراسیون ایران ازفدراسیون دنیاای در نشست هیات رییسه دنیاای که قرار است درحاشیه مسابقات دنیاای مالزی (نوجوانان) به انجام رسانده شود، از اعضاء خواست تا در این خصوص نظر فنی خود را برای هرگونه بر آن شوی و واکنش به این خواست پیشنهاد کنند. شورای فنی نیزمصوب کردند تا هر گونه رایزنی و رابطه با فدراسیون دنیاای به جهت مرتفع شدن این موضوع اصلی قطعا با رعایت شئونات دوطرف ، براساس حفظ منافع ملی و اقتدار ملی منعقد گردد.

۴. مقرر گردید برنامه های سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان که به تصویب شورا رسید، بصورت مکتوب جهت ثبت در فدراسیون و نظارت راهبردی گروه تخصصی گزینش شده فدراسیون از توسط انوشیروانی به فدراسیون تحویل گردد.

۵. مقررگردید سرمربی تیم ملی وزنه برداری در هفته دوم لیگ خوب تر وزنه برداری که به میزبانی همدان به انجام رسانده میشود حضور یافته و از نزدیک نظاره گر عملکرد وزنه برداران باشد.

۶. مقررشد مرحله نخست اردوی تیم ملی بزرگسالان و آغاز تمرینات این رده سنی از ابتدای آذرماه با فراخوان از ۱۴ وزنه بردار رده سنی جوانان به همراه وزنه برداران المپیکی (۵ملی بر تن کن) آغازگردد.

—————————————————–

تهیه شده توسط : پری خ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن که پرنقش زد اين دايره مينايی
««« »»»
کس ندانست که در گردش پرگار چه کرد

برنامه تمرینی و اردویی انوشیروانی تا بازی های آسیایی تایید شد

TT / 82 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
۲۰ عکس بی عیب و نقص برای افرادی که روحی کمال گرا دارند.
تور ارزان نوروز 96 (داخلی و خارجی)
درخواست پناهندگی بسیاری از دیپلمات‌های ترکیه از آلمان
ستایشی دیگر، این بار قربانی توحش والدین! +عکس (15+)
کیلیپ فیلم مکالمه با عباسی درباره استعفای کاظمی و کناره گیری بازیکنان مشکی جامگان (نود ۳ آیا +( آپارات ) پخش
تور آنتالیا و ارمنستان نوروز 96
پوستر فیلم «یتیم‌خانه ایران» رونمایی شد
انتساب مختومه کردن پرونده هابه رئیس قوه قضائیه کذب است
۱۳ درمان خانگی برای پیشگیری و درمان تبخال
تنها نوابغ و مبتلایان اسکیزوفرنی می توانند به این سه سوال به درستی پاسخ دهند.
تورهای داخلی ارزان قیمت و لحظه آخری نوروز 96
علیرضا حیدری: با لگد زدن به دیوار در باز نمی‌شود!
وزیر نیرو: سود بانکی در کشورهای همسایه ۲ تا ۳ درصد است
چگونه بیشتر عضله سازی کنیم؟
۱۰ استفاده جالب ومفید از آسپرین که تا به حال نمی دانستید.
بیکاری یک میلیون فارغ‌التحصیل در سال جاری
آخرین خبرها از کارخانه‌های«ارج»،«آزمایش» و «پارس‌الکتریک»
داعش از هیفا وهبی تقاضای جهاد نکاح کرد + تصاویر
کیلیپ فیلم ایرج مهدیان رمز من(به همراه متن) +( آپارات ) پخش
تصاویری کمیاب از الهام حمیدی
تبلیغات