زمانی: کار بختیار رحمانی پسندیده نبود/ افتخاری طوری شوخی می کند که جدی به نظر می آید


با دیگران به اشتراک بگذارید

زمانی: کار بختیار رحمانی پسندیده نبود/ افتخاری طوری شوخی می کند که جدی به نظر می آید

عضو هیئت مدیره استقلال گفت: کار بختیار رحمانی بعد از تعویض پسندیده عدم و باید به مربی‌اش حق می‌داد.

تصویر و عکس   وقتی: کار بختیار رحمانی پسندیده عدم/ افتخاری طوری شوخی می کند که جدی به چشم میخورد

حسن وقتی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره خوب تری یک بر صفر استقلال مقابل مشکی جامگان مشهد در هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت: بازیکنان فرصت سوزی زیادی داشتند و چنانچه پنجاه درصد فرصت ها تبدیل به گل می شد، نتیجه بهتری حاصل میشد. هر چقدر جلوتر می رویم، تیم جا افتاده و امیدوارم همین روند رو به رشد ادامه داشته باشد. اطمینان می دارم که در هفته های آینده جزو سه، چهار تیم نخست خواهیم بود.

وی اضافه کرد: به استقلال امیدوارم، چرا که بازیکنان و مربیان خوبی داریم. هیئت مدیره هم پشت تیم بوده و انشاء الله استقلال به جایگاه قرار می داری اش برسد. این هفته نیز نشست هیئت مدیره به انجام رسانده میشود و مسائل گوناگون چک خواهد شد.

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص اینکه بختیار رحمانی بعد از تعویض به سمت رختکن رفته گفت: بختیار یکی از خوب ترین بازی های این فصلش را به انجام رساند. دلیل تعویض او را سرمربی آگاهی میدارد، اما از بازیکن با اخلاق و خوب مانند رحمانی بعید بود که چنین کاری کند. بختیار حتما در اردوهای بعدی تیم ملی حاضر خواهد بود اما حرکت او پسندیده عدم. هر چقدر هم تعویضش اشتباه بوده باشد، باید این حق را به مربی بدهد و اعتراضی به تعویض نداشته باشد.

وقتی در واکنش به بیانات سیدرضا افتخاری مبنی بر اینکه نیازی به مدیرعاملی استقلال نداشته است، عنوان کرد: افتخاری برخی مواقع گفتمانهای شوخی را طوری مطرح می کند که به صورت جدی به چشم میخورد!

****************************

متن از : رخشا ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بس که ما فاتحه و حرز يمانی خوانديم
««« »»»
وز پی اش سوره اخلاص دميديم و برفت

زمانی: کار بختیار رحمانی پسندیده نبود/ افتخاری طوری شوخی می کند که جدی به نظر می آید

TT / 61 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال