ناز پرورده بار آوردن کودک و صدمه پذیری او در بزرگسالی


با دیگران به اشتراک بگذارید

ناز پرورده بار آوردن کودک و آسیب پذیری او در بزرگسالی

فرزندان ناز پرورده

سیما منادی روان‌شناس و مشاور جوان، بیان داشت: برخی والدین نازپرورده بار آوردن فرزندان خود را یک امتیاز آگاهی میدارند زیرا اعتقاد دارند فراهم کردن خواسته های مادی آن ها بطور کامل باعث رفع تمام نیازها در زندگی است.

وی تصریح کرد: اعمال سیاست در مقابل خواسته های فرزندان توسط والدین بسیار اهمیتی می دارد بطور مثال از هر سه خواسته کودک، یکی را برآورده، دومی را به وقت آتی موکول کنید و به سومی نه بگویید، در این صورت کودک یاد میگیرد که در زندگی لزوماً نباید به تمام خواسته های خود دست کشف کند.

منادی اضافه کرد: کودکانی که به تمام خواسته ها و نیازهای مادی خود دست کشف کرده اند در آینده در مواجهه با نخستین شکست یا معضل مالی دچار زیانهای روحی می شوند.

این روان‌شناس در پایان نقل کرد: اگه فرزندان از خردسالی بیاموزند که هر چیزی را براحتی نمی شود به دست آورد در آینده نیز به خوبی آگاهی میدارند برای دستیابی به اهدافشان باید متکی به بکارگیری توانایی‌های خودشان باشند.

 باشگاه خبرنگاران

نظر يادتان نرود

گردآورنده: سامان ط.

کودک و خانواده در بخش بارداری و کودک یاری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوستان دختر رز توبه ز مستوری کرد
««« »»»
شد سوی محتسب و کار به دستوری کرد

ناز پرورده بار آوردن کودک و صدمه پذیری او در بزرگسالی

TT / 27 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال