طیبی: تیم ما باز هم به روزهای اوجش بر می گردد؛ به عشق مردم خوزستان تمرین می کنیم


طیبی: تیم ما باز هم به روزهای اوجش بر می گردد؛ به عشق مردم خوزستان تمرین می کنیم

طرفداری- محمد طیبی، کاپیتان تیم استقلال خوزستان، پس از پیروزی پر گل تیمش مقابل ماشین سازی تبریز، در گفت و گو با خبرنگار طرفداری، گفت:

با توجه به اینکه ماشین سازی میزبان این مسابقه بود، در ابتدای بازی کمی به ما فشار آوردند و حمله کردند ولی رفته رفته توپ و میدان را در اختیار گرفتیم و موفق شدیم 3 امتیاز شیرین را کسب کنیم. آقای پور موسوی از بازیکنان جوان در این دیدار استفاده کرد که خدا را شکر عملکرد خوبی هم داشتند.

وی در مورد تیم ماشین سازی، خاطر نشان کرد:

ماشین سازی تیم خوبی است و امروز هم بازی خوبی را به نمایش گذاشت ولی با توجه به اینکه آقای پور موسوی تیم حریف را به خوبی آنالیز کرده بود، موفق شدیم با استفاده از نقاط ضعف این تیم، با دست پر از زمین خارج شویم.

طیبی در مورد اینکه برخی سایت ها به اشتباه اعلام کرده بودند طیبی روی گل خورده تیمش مقصر بود، عنوان کرد:

در گلی که خوردیم، مدافع  کناری مان کمی مقصر بود نه من، سایت ها نمی دانم چه دلیلی دارد خبری را به اشتباه منتشر و حاشیه سازی کنند.

مدافع استقلال خوزستان در مورد اینکه آیا امیدوارید در ادامه هم نتایج خوبی کسب کنید، تصریح کرد:

 شک نکنید که در ادامه روند رو به رشدی خواهیم داشت. هفته پیش در مصاحبه ای که کرده بودم هم این حرف را مطرح کردم که تیم ما باز هم به روزهای اوجش بر می گردد. استقلال خوزستان مشکلات مالی فراوانی دارد ولی به عشق مردم خوزستان تمرین می کنیم و از جان و دل مایه می گذاریم که شرمنده مردم نشویم.

طیبی در مورد مشکلات مالی تیمش، عنوان کرد:

 ما در فصل قبل، پایان لیگ به مشکل مالی خوردیم، ولی امسال از اول لیگ با مشکل مالی دست و پنجه نرم می کنیم. ولی به عشق مردم تحمل می کنیم و برای شادی مردم وارد زمین می شویم و تمام مشکلات را تحمل می کنیم.

وی در مورد تعطیلات لیگ گفت:

 موفقیت تیم ملی برای ما مهم است و برای همین تعطیلات را تحمل می کنیم. برد امروز نشان داد که بازیکنان ما بدن هایشان آماده است و شرایط خوبی داریم. انشالله می توانیم در ادامه هم نتایج خوبی بگیریم و شرمنده مردم نشویم.

کاپیتان استقلال خوزستان در مورد شرایط فعلی خودش، اظهار داشت:

  خدا را شکر به آمادگی لازم رسیده ام و خارج از تمرینات تیمی به تمرین انفرادی نیز مشغول هستم تا انشالله بتوانم بهتر از فصل گذشته ظاهر شوم.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال