کلیپ فیلم تغذیه کودک در زیر ۶ ماه +پخش


با دیگران به اشتراک بگذارید

تغذیه کودک در زیر ۶ ماه

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

پیشنهاد اکیدی است بر این که طمانی که خردسالمان سن صفر تا ۶ ماهه را دارد سعی کنید که چیزی بیشتر از شیر مادر به آن ندهید . خیلی از مادر ها درباره تغذیه کودک نگران هستند و می گویند در مکان های گرم و فصل تابستان حس می کنند که کودک به آب نیز علاوه بر شیر مادر نیاز دارد که خیلی از مادر ها خودشان نیز می بینند که با توجه به شیر هایی که تهیه میکنند بخش اعظمی از این شیر ها آب هست به خصوص شیر مادر که باقی آن به نوعی پروتئین . چربی . قند و کربوهیدرات است

بنابر این برای درست و صحیح تغذیه کودک خود بهنر است در ۶ ماه اول فقط و فقط با شیر مادر تغذیه شود چون هم بتواند بچه رشد عالی داشته باشد که فرزندی که با آب قند و ترنجبین تغذیه شود میزان مواد دریافتی او بسیار کمتر از شیر مادر خواهد بود

تغذیه کودک

دوم این که کودک با تغذیه نادرست و زاید بیمار نشود زیرا که شیر مادر حاوی مواد مطمئنی بخش و ضد عفونی و ضد مریضی زاهاست که زمانی این را با مواد های دیگری ترکیب مینماییم این فایده نسبت به کودک کمتر خواهد شد و بنابراین ما کودک خود را در معرض مریضی میگذاریم سوم این که دست و ظروفی که می خواهیم به کودک تغذیه کودک را بدهیم استریل نیستند و به خوبی زدوده نشده اند و ما خودمان به این صورت بچه را به سمت مریضی به آسانی می بریم .

دارو و محلول های دارویی در صورتی که کودک مریض شد معضلی ندارد گرچه با نظر متخصص و پزشک کودک باشد که پیشنهاد پزشکان این است که در شش ماهه اصلا به هیچ وجه به کودک خود به جز شیر خود مادر چیزی ندهیم حتی آب  .

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال