حسن زاده: منصوریان هنوز ترکیب اصلی را نشناخته است/ استقلال هنوز در خور نامش بازی نمی کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

حسن زاده: منصوریان هنوز ترکیب اصلی را نشناخته است/ استقلال هنوز در خور نامش بازی نمی کند

خبرگزاری فارس: حسن‌زاده: منصوریان هنوز مخلوط عمده را نشناخته است/ استقلال هنوز در خور نامش بازی نمی‌کند

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال گفت: سرمربی آبی‌پوشان با گذشت ۸ هفته از لیگ خوب تر هنوز به مخلوط عمده تیم خود دست نیافته است.

رضا حسن زاده در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل مشکی جامگان بیان داشت: نقل نمیکنیم استقلال خوب بازی کرد، البته کسب این ۳ امتیاز بسیار ارزشمند بود؛ چرااینکه پس تعطیلات لیگ بود، شاید چنانچه این بازی بعد از برد استقلال مقابل ذوب آهن به انجام رسانده میشد، ابی پنهان کن به مراتب بازی خوب تری به اکران قرار میدادند، اما تعطیلات باعث می شود بدن بازیکنان افت کند و خسته شوند.

وی ادامه داد: بازیکنان استقلال در دقایق پایانی با استرس کار را دنبال می کردند، ناهماهنگی در بین بازیکنان موجود بود و این موضوع به وضوح دیده می شد. آنها قادر نمیبودند با یکدیگر پاسکاری کنند که البته مشکی جامگانی ها هم همین شرایط را داشتند.

بازیکن سابق استقلال خاطرنشان کرد: علیرضا منصوریان هنوز به مخلوط عمده خود دست نیافته است و همین موضوع باعث می شود که بازیکنان با یکدیگر ناهماهنگ باشند. چنانچه منصوریان نتواند در یکی، دو هفته آینده به مخلوط عمده خود برسد، با معضل روبرو می شود. استقلال آن چیزی که در خورِ نام تیم باشد، هنوز بازی نمی کند.

حسن زاده در رابطه با فرصت سوزی بازیکنان استقلال، تأکید کرد: شک نکنید که بازیکنان و کادر فنی استقلال فشار روحی و روانی را تحمل می کنند، کاوه رضایی قطعاً در بازی های آینده بهتر خواهد شد؛ چراکه استرس نخواهد داشت. نبود آمادگی بازیکن باعث می شود او فرصت از دست بدهد.

وی در رابطه با آزردگی بختیار رحمانی از تعویضش گفت: در تیم مربی حرف اول را می زند، اما به نظرم بختیار رحمانی بازی خوبی به انجام میرساند، اما اعتراض به تصمیم کادر فنی اشتباه است، شاید کادر فنی مسائل دیگر را دیده است و تصمیم بر تحول تاکتیک نداشته است و تعویض رحمانی هم از نظر فنی نبوده است.

*نظر يادتان نرود*

تهیه از: پدرام ض.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

باغ بهشت و سايه طوبی و قصر و حور
««« »»»
با خاک کوی دوست برابر نمی‌کنم

حسن زاده: منصوریان هنوز ترکیب اصلی را نشناخته است/ استقلال هنوز در خور نامش بازی نمی کند

TT / 52 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال