زیدان: حضور رونالدو به همه انرژی مثبت می دهد


با دیگران به اشتراک بگذارید

زیدان: حضور رونالدو به همه انرژی مثبت می دهد

زیدان بعد از خوب تری ۶-۱ رئال در زمین بتیس در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس زیدان: حضور رونالدو به همه انرژی مثبت می دهد

به گزارش “ورزش سه”، رئال بعد از ۴ تساوی متوالی که سه تایش در لالیگا بود، امشب در زمین بتیس طوفانی به پا کرد و با دو گل ایسکو و گل های واران، بنزما، مارسلو و رونالدو، کامیاب شد ۶-۱ بتیس را مغلوب کند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس زیدان: حضور رونالدو به همه انرژی مثبت می دهد

زیدان در پایان بازی گفت:“از این پیروزی بسیار شادم. بعد از ۴ تساوی متوالی، باید چنین اکرانی پیشنهاد میکردیم. از همان دقیقه اول مصمم وارد زمین شدیم و تمرکز و شور ضروری را نمایان کردیم. این روزها تیم کوچولو وجود ندارد و باید همه بازی ها را قدرتمندانه شروع کنیم.

زمانی این طوری وارد بازی می شویم برای تیم رقیب شرایط سخت خواهد شد.

بازیکنانم باهوش و منطقی هستند. آگاهی میدارند که به چه صورت باید بازی ها را شروع کرد. امشب از همان دقیقه اول کار را برای بتیس سخت کردیم. حالا باید این روند را تداوم ببخشیم. این بازی باید برای ما الگویی عالی باشد. ارائه چنین اکرانی در خارج از خانه هرگز راحت نیست.”

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس زیدان: حضور رونالدو به همه انرژی مثبت می دهد

زیزو در رابطه با ایسکو گفت:” او بازی بسیار خوبی به انجام رساند. به دلیل دو گلی که زد و اکرانی که پیشنهاد کرد، از وی راضی هستم. دوست دارم گل دوم او(گل چهارم رئال) را دوباره تماشا کنم؛ چون شگفت انگیز تماشایی بود. شرایط کنونی ایسکو ایده آل است.”

شروع بد نیمه دوم:” دو اشتباه در شروع این نیمه داشتیم که در نهایت منجر به گل بتیس شد اما بازی را ول نکرده بودیم. خیلی زود قادر بودیم روی بازی مسلط شده و دو گل دیگر نیز بزنیم.”

پیروزی های پرگل اتلتیکو و بارسا:” کاری به حریفان نداریم. ما موظفیم در هر بازی پیروز شده و این روند را ادمه دهیم؛ بدون توجه به اینکه رقبا چه نتایجی کسب کرده اند.”

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس زیدان: حضور رونالدو به همه انرژی مثبت می دهد

گلزنی ۱۴ بازیکن گوناگون در این فصل:” شادم که چنین کلکسیون با کیفیتی در اختیار دارم. در هر پست بازیکنان بزرگی حضور دارند و از شم گلزنی خوبی نیز برخوردار هستند.”

رونالدو:” تا پیش از گلزنی کمی عصبی شده بود. او همیشه دوست دارد گل بزند و این طبیعی است اما اصلی این است که حضور او انرژی مثبت به سایر بازیکنان آمپول میزند. به دلیل گلی که به ثمر رساند شادم.”

**************

نگارنده : زيبا ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می‌روی و مژگانت خون خلق می‌ريزد
««« »»»
تيز می‌روی جانا ترسمت فرومانی

زیدان: حضور رونالدو به همه انرژی مثبت می دهد

TT / 80 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال