جزئیاتی اطراف هلال روی ناخن


با دیگران به اشتراک بگذارید

اطلاعاتی پیرامون هلال روی ناخن

تصویر و عکس اطلاعاتی اطراف هلال روی ناخن

هلال انتهای ناخن خبر از چه تغییراتی درون آن میدهدبا مشاهده هلال ناخن چه اطلاعاتی از تندرستی مان به دست خواهیم آورد؟اگه این ناحیه از ناخن به رنگ سرخ درآمده است آگاهی بدارید در معرض بیماری‌های قلبی و عروقی قرار دارید نبودن این هلال مرتبط با مریضی کم‌خونی و دیابت و چروکیده بودن آن میزان سم درون بدن و کاهش متابولیسم شما را نمایان می کند در این زمینه به سراغ طب باستانی چینی رفته ایم با ما همراه باشید و از درمان با این طب مدد بگیرید .

آیا تاکنون به شکل هلال را در انتهای ناخن‌های خود توجه کرده‌اید و می‌دانید دلیل آن چه است؟
به نقل از ساینس هایر، ساختار ناخن بسیار با اهمیت است. سفیدی ریشه ناخن که به لانولا(lunula) و یا هلال ته ناخن سرشناس است مسئول حفاظت از رگ‌های خونی واقع در پنجمین لایه پوستی است.
زیان ندیدن هلال ناخن بسیار اهمیتی داشته و آشفتگی در این جا موجب بد فرمی‌های ناخن و رشد ناهماهنگ آن خواهد شد.
براساس یافته‌های تازه این قسمت بدن ویژگی‌های خاصی دارد و حاکی از سلامت فرد است. در طب چینی هلال ناخن بیانگر سلامت فعلی شخص است و اگه در این قسمت قرمزی به وجود آید فرد مذکور به نوعی به بیماری‌های قلبی و عروقی مبتلاست.
همچنین هلالی نبودن ناخن حاکی از مریضی کم‌خونی و دیابت است و حالت چروکیده در این قسمت ناخن حاکی از میزان سم درون بدن و کاهش متابولیسم است.
طب باستانی چینی می‌گوید هلال ناخن میزان سطوح انرژی دریافتی شما را تعیین می‌کند. اگه این قسمت بزرگ و برجسته باشد شما به قدر کافی انرژی دریافت می‌کنید، اما اگه این قسمت کاملا نابود شده باشد شما انرژی کمی گرفته و دچار بد خوری هستید.
هر شخص سالمی هشت تا ۱۰ lunula که غالبا سفید رنگ هستند در دو دست خود دارد. به علاوه اگه فقط شست شما در بر می داری lunula است شما انرژی جسمانی کمی دارید و بیشتر اوقات بیمار هستید.
خبرفارسی

**************************************

گردآوری از: شيدا ز.

سلامت پوست و مو در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مفروش عطر عقل به هندوی زلف ما
««« »»»
کان جا هزار نافه مشکين به نيم جو

جزئیاتی اطراف هلال روی ناخن

TT / 45 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال