اجرای طرح «خبرنگار نوجوان راهیان نور» توسط ستاد مرکزی راهیان نور کشور


با دیگران به اشتراک بگذارید

اجرای طرح «خبرنگار نوجوان راهیان نور» توسط ستاد مرکزی راهیان نور کشور

ستاد مرکزی راهیان نور کشور از اجرای نقش «خبرنگار نوجوان راهیان نور» به عالیت آغاز ایام راهیان نور دانش یاد گیری گزارش کرد.

تصویر و عکس   اجرای نقش «خبرنگار نوجوان راهیان نور» توسط ستاد مرکزی راهیان نور کشور

به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا», همزمان با آغاز اعزام گسترده دانش آموزان سر تا سر کشور به یادمان های پاسداری مقدس، روابط عمومی و امور بین الملل ستاد مرکزی راهیان نور کشور طی اطلاعیه ای از اجرای نقش خبرنگاران نوجوان راهیان نور گزارش کرد.

در این نقش زائران دانش آموزان و عوامل اجرایی قافله های راهیان نور قادر هستند اخبار, اطلاعات و تصاویر خود را پیش، ضمن و پس از مسافرت به یادمان های پاسداری مقدس ارسال کنند تا با نام خود در پایگاه خبر دهی ستاد مرکزی راهیان نور کشور به نشانی rahianenoor.com و دیگر رسانه ها انتشار داده شود.

توجه به زائران نوجوان و جوان ، خانواده های شهدا، تبیین و تشویق زیارت گروهی و دسته جمعی، به وحشت افتیم فضای معنوی سرزمین موثر پاسداری مقدس برای زائران، و بهره گیری از ابزارهاى خبر دهی براى تاثیر گذاری این حرکت عظیم فرهنگی در سطح دانش یاد گیری را می توان از اصلی ترین اهداف این نقش اظهار کرد.

توجه به مضمونهای مناسب خبری,به وحشت افتیم زیارت گروهی و دسته جمعی, انعکاس فضای معنوی حاکم بر کاروان ها، کمپ ها و یادمان ها,پوشش خبری از جلسات روایتگری ها و سخنرانی های مخصوص کاروان ها,گزارش های توصیفی از یادمان های پاسداری مقدس و نخستین حضورها در راهیان نور در قالب تهیه گزارش های گوناگون، دل متنها و انعکاس ابتکارات و نوآوری های قافله های شهرها و استان های سر تا سر کشور نیز از جمله اهداف افتتاح این نقش عنوان شده است.

خوب ترین آثار، تصاویر، گزارش ها، اخبار، ابتکارات، یادداشت ها و دل متنها انتخاب و ضمن شناسایی خوب ترین خبرنگاران نوجوان راهیان نور کشور به قید قرعه هدایایی اهدا خواهد شد. افراد خوب تر به جمع خبرنگاران «جهاد رسانه ای شهید رهبر» خواهند پیوست و پس از طی کردن دوره های تعلیم تخصصی خبرنگاری، در عملیات های راهیان نور در یادمان های پاسداری مقدس بکارگیری خواهند شد.

*****************************

گردآوری از: پيمان ث.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بود که لطف ازل رهنمون شود حافظ
««« »»»
وگرنه تا به ابد شرمسار خود باشم

اجرای طرح «خبرنگار نوجوان راهیان نور» توسط ستاد مرکزی راهیان نور کشور

TT / 83 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال