دور سوم جشنواره تلاوتهای مجلسی از جلسه «سیدمحسن موسوی بلده» آغاز می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

دور سوم جشنواره تلاوتهای مجلسی از جلسه «سیدمحسن موسوی بلده» آغاز می شود

فستیوال تلاوتهای رسمی به دور سوم رسید و قرار است نخستین نشست آن در محضر «سیدمحسن موسوی بلده» مدرس نامدار تجوید و صاحب کتاب حلیةالقرآن تشکیل شود.

تصویر و عکس   دور سوم فستیوال تلاوتهای رسمی از نشست «سیدمحسن موسوی بلده» آغاز می شود

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» سومین دور فستیوال تلاوتهای رسمی از ۳ آبان ماه، درست یک روز بعد از اتمام مسابقات سراسری قرآن در گیلان، در تهران آغاز می شود و تا ۱۹ آبانماه به ترتیب در جلسات تعلیم قرآن آقایان محسن موسوی بلده، حسین شریفیان، ابراهیم آهور، محمد کاظمی و بهرامی (در شهریار) به انجام رسانده خواهد شد.

در این بین «سیدمحسن موسوی بلده» استادی نام آشنا برای قاریان بعد از انقلاب اسلامی است که چند نسل از قاریان کشور از کلاسها و کتاب سرشناس او به نام «حلیةالقرآن» بهره برده اند.

موسوی بلده این روزها عزادار درگذشت استاد خود، مرحوم «محمدتقی مروت» است که مصادف با عاشورای امسال دور از وطن و در کانادا دیده از دنیا بست. از مروت به عنوان بنیانگذار سبک نوین تلاوت در کشورمان نام برده می شود.

**براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد**

نگارش: كتايون ب.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طرف کرم ز کس نبست اين دل پراميد من
««« »»»
گر چه سخن همی‌برد قصه من به هر طرف

دور سوم جشنواره تلاوتهای مجلسی از جلسه «سیدمحسن موسوی بلده» آغاز می شود

TT / 32 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات