فیلم رمز سرامیک های سفیدی که سوپراستارها و میلیونرها روی دندان هایشان کار می گذارند -دانلود و پخش


با دیگران به اشتراک بگذارید

راز سرامیک های سفیدی که سوپراستارها و میلیونرها روی دندان هایشان کار می گذارند

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

یکی از درمان های خوشگلی لمینیت های سرامیکی هستند. در این درمان سطح دندان تراش مختصری حدود ۱- ۰/۵ میلیمتر داده می شود و از آن قالب گیری می شود. سپس پوسته های نازک چینی خوشگلی ساخته می شود و روی سطح دندان چسبانده می شود.

چینی ها درخشندگی و خوشگلی بالایی دارند و رنگ گرفتن آن ها طی وقت نسبت به کامپوزیت کمتر است. البته باید بیمار معاینه دقیق شود و روابط فکی چک شوند تا عالی بودن این درمان برای وی تایید شود.

بسیاری از ستاره های مطرح جهان و مردمان این روزها برای خوشگل تر شدن دندان ها و ظاهرشان سراغ دندانپزشکان می روند تا با لیمنیت دندان هایشان، اعتماد به نفس نابود شده شان را بازیابند. 

گزارش مخصوص شبکه تی وی پلاس از یکی از مطب های دندانپزشکی مطرح پایتخت با حضور دکتر علیرضا مجدآبادی دندانپزشک متخصص خوشگلی و دستورالعمل هایی که برای لمینیت دندان ها ضروری است را حتما ببینید. 

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال