پیغام تهدیدآمیز منصوریان برای بختیار و حمله بازیکنان استقلال سر میز شام


 همه بینندگان تلویزیونی و تماشاگران حاضر در ورزشگاه دیدند بختیار رحمانی چه واکنشی به تعویض خود نشان داد.

او که توقع نداشت منصوریان در جریان نیمه دوم بازی استقلال و پدیده تعویضش کند، بعد از تعویض حاضر نشد با همبازی خود دست بدهد و مستقیم به سمت رختکن رفت.

رحمانی که شاکی بود، بعد از پایان بازی هم می خواست همراه ایوب کلانتری از ورزشگاه برود که علیرضا منصوریان دو نفر را دنبالش فرستاد و پیغام داد یا سوار اتوبوس تیم می شوی و یا می روی و پشت سر خودت را هم نگاه نمی کنی!

این تهدید منصوریان کارساز شد و بختیار با اتوبوس استقلالی ها رفت.

ساعتی بعد وقتی آنها در شاندیز مشهد سر میز شام نشسته بودند، چند بازیکن استقلال بختیار را دوره کردند و به او گفتند: «تو خجالت نمی کشی مثل بچه ها قهر می کنی؟ بازی به این سنگینی را بردیم اما حالا همه به جای این که از برد ما صحبت کنند، درباره حرکت تو حرف می زنند.»

بختیار به همبازیانش گفت: «من بچه نیستم که قهر کنم و فقط زانو درد داشتم.»

وی ساعتی بعد هم برای این که به همبازیان خود ثابت کند قهر نکرده است، روی صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «قهر نکردم و شاکی هم نشدم، زانو درد داشتم و مستقیم رفتم رختکن که یخ درمانی کنم!»

رادنیوز

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات