4 سال انکار در برابر اتهام قتل همسر


به گزارش جام‌جم، شهریور سال 91 مرد جوانی همسرش را در حالی که چاقو خورده بود، به بیمارستانی در شرق تهران منتقل کرد. اما او بر اثر شدت خونریزی جان باخت.

با مرگ زن جوان، موضوع به پلیس گزارش و همسر این زن به عنوان متهم به قتل دستگیر شد. مرد 27 ساله به نام سعید در تحقیقات منکر قتل شد و گفت: همسرم با چاقو به شکم خود ضربه‌ای زد و خودکشی کرد. برای سعید به اتهام قتل‌ عمدی کیفرخواست صادرو پرونده به شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

دیروز در جلسه رسیدگی به این پرونده به ریاست قاضی محمدباقر قربانزاده، خانواده زن جوان برای قاتل دخترشان درخواست قصاص کردند. این درحالی است که معاون قوه قضاییه از طرف دختر خردسال این زوج درخواست دیه کرده بود.

خواهر مقتول به قضات گفت: همسرخواهرم او را همیشه کتک می‌زد و به خاطر همین کتک‌ها و آثار آن، در محل به زن چشم کبود معروف بود.

دختر مقتول هم گفت: پدرم همیشه مادرم را کتک می‌زد. روز حادثه هم با چاقو ضربه‌ای به شکم او زد.

سعید نیز در دفاع از خود گفت: من مرتکب قتل همسرم نشده‌ام. به‌خاطر مشکلی مجبور شدم ماشین را به نام برادرم کنم. روز حادثه همسرم متوجه این موضوع شد و داد و فریاد راه انداخت. بعد هم برای خرید گوشت از خانه خارج شد. در حال استراحت بودم که صدای فریاد او را شنیدم. خود را به او رسانده و متوجه شدم با چاقویی که گوشت خرد می‌کرد، ضربه‌ای به شکم خود زده است.

متهم درباره ادعای دخترش هم اظهار کرد: او نزد خانواده همسرم است و تحت تاثیر سخنان آنها،این حرف‌ها را زده است.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال