عروسک سنجد در انتظار بازگشت «نگار استخر»


با دیگران به اشتراک بگذارید

عروسک سنجد در انتظار بازگشت «نگار استخر»

خبرگزاری فارس: عروسک سنجد در انتظار بازگشت «نویس استخر»

آماده کننده برنامه «سنجد» گفت: به خاطر نبودن نویس استخر در کشورمان به عنوان صداپیشه سنجد، فعلا نمی‌توانیم درباره تولید «سنجد» اقدامی به انجام رسانیم و منتظر هستیم که ایشان به کشورمان بازگردند.

«سوسن کرامتی» آماده کننده برنامه «سنجد» در مکالمه با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: سال گذشته برنامه «سنجد» به همراه گروه «نیبا» تولید شد و روی آنتن شبکه دو رفت و پس از پخش این برنامه هنوز اقدامی برای تولید سری تازه از این برنامه انجام نشده است.

وی ادامه داد: از آنجایی که تا به حال تهیه کنندگی چند برنامه از سری کلکسیون های سنجد را به عهده داشتم، هنوز هم تولید این برنامه عروسکی و زنده را دوست دارم، اما به خاطر نبود حضور نویس استخر به عنوان صداپیشه سنجد، فعلا قادر نیستیم درباره تولید «سنجد» اقدامی به انجام رسانیم و منتظر هستیم که ایشان به کشورمان بازگردند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، سری آخر از مجموعه برنامه های «سنجد» در ۱۰۰ قسمت ۱۵ دقیقه ای از شبکه دو سمیا انتشار داده شد. قبل تر این برنامه در قالب «سنجد خبرنگار» از همین شبکه انتشار داده میشد. نویس استخر صداپیشه سنجد، محمد اعلمی (خالق،سازنده و عروسک گردان سنجد) و پیمان فاطمی از عروسک گردان های این عروسک دوست داشتنی بودند.

عروسک «سنجد» از عروسک های دوست داشتنی دهه ۶۰ تلویزیون به حساب مییاید که در سالهای اولیه حضورش در تلویزیون، نویس استخر عروسک گردان و صداپیشه آن بود و در سالهای بعدی محمد اعلمی و پیمان فاطمی به ترتیب این عروسک را بازی می دادند.

————————————————–

نگارنده : افشين ب.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اگر چه حسن تو از عشق غير مستغنيست
««« »»»
من آن نيم که از اين عشقبازی آيم باز

عروسک سنجد در انتظار بازگشت «نگار استخر»

TT / 57 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال