تجربهء سه سال ماجراجویی و سفر به دور دنیا در یک نگاه:


این مطلب در سایت "سفرمی" منتشر شده است.

تجربهء سه سال ماجراجویی و سفر به دور دنیا در یک نگاه:

امتیاز دهید

تجربهء سه سال ماجراجویی و سفر به دور دنیا در یک نگاه:

این ویدئو شامل مناظری چشم نواز از هند، تایلند، کامبوج، ویتنام، لائوس، اوکراین، مجارستان، جمهوری چک، اتریش، یونان، ایتالیا، واتیکان، کانادا، آمریکا، مکزیک، پرو، آرژانتین، برزیل، نپال، اندونزی و کرواسی می باشد.

در زمان حال بودن چه احساسی دارد؟  این که در همین جا، همین حالا، این لحظه را با تمام وجود زندگی کنید. رها از سنگینی خاطرات گذشته و عاری از دلواپسی های مربوط به آینده.

رهای رها تا جایی که باور کنید شما تنها کسی هستید که می توانید احساساتتان را کنترل کنید. دربارهء هر چیزی!

آن قدر رها که بتوانید هر چیز را همانگونه که هست ببینید و نیرو و زمانتان را به موضوعاتی اختصاص دهید که واقعاً اهمیت دارند.

این حقیقت را بپذیرید که صرفاً هر آنچه در اطرافتان رخ می دهد را خودتان با قدرت افکارتان به سمت خود جذب کرده اید.

باور کنید که می توانید افکار و احساسات خو را کنترل کنید. در حقیقت هیچ راز بزرگی وجود ندارد. فقط سعی کنید که افکار مطلوب در سر بپرورانید. به نوای احساسیتان گوش فرا دهید و بهترین حس را انتخاب کنید. این شما هستید که انتخاب می کنید در وفور نعمت زندگی کنید.

واقعاً دوست دارید چه کاری در زندگیتان انجام دهید؟ چه چیزی برایتان سخت یا ناخوشایند و ترسناک است؟

اجازه ندهید افکار مربوط به این که کارها چطور قرار است انجام شوند، شما را از هدفتان گمراه کنند. شما قرار است هرآنچه که انتخاب می کنید، انجام دهید. این جهان بی کران، سرشار است از اتفاقات قابل وقوع!

تنها باید دست به کار شوید. به دنبال دلیل برای ناتوانایی های خود نباشید، بلکه جستجوگر دلایلی باشید که توانایی هایتان را اثبات می کنند.

To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that supports HTML5 video

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال