سفر وزیر خارجه آمریکا به لندن برای کمک به حل بحران سوریه


سفر وزیر خارجه آمریکا به لندن برای کمک به حل بحران سوریه

گزارش شده است که جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا، برای شرکت در نشستی در لندن درباره بحران سوریه یه بریتانیا سفر خواهد کرد.

در این نشست که به میزبانی بوریس جانسون، وزیر امور خارجه بریتانیا، صورت گرفته است، وزیران خارجه آلمان و فرانسه نیز حضور خواهند داشت.

این نشست در لندن پس از دیداری در همین رابطه با حضور وزرای خارجه و نمایندگان کشورهای درگیر در بحران سوریه که روز شنبه (۱۵ اکتبر) در لوزان سوئیس به کار خود پاپان داد صورت خواهد گرفت.

وزیران امور خارجه آمریکا، روسیه، ایران، عربستان سعودی، ترکیه، قطر، عراق، مصر و اردن و نیز استفان دی میستورا، نماینده سازمان ملل متحد در امور سوریه، در مذاکرات لوزان شرکت کردند.

مذاکرات کوتاه مدت در لوزان با هدف دستیابی به یک آتش‌بس در سوریه به ویژه در شهر حلب بدون نتیجه ملموس خاتمه یافت.

به گفته ایموگن فولکس، خبرنگار بی‌بی‌سی در ژنو، به به نظر نمی‌رسد که آقای کری با جزئیات یک برنامه جدید برای کمک به حل بحران سوریه به لندن سفر کند، اما به گفته آقای کری او حامل “ایده‌های تازه‌ای” خواهد بود.

این مطلب در سایت "BBC فارسی" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال