شایسته: مشکلی در مورد اساسنامه نداریم/ درست نیست دولت تمام قدحمایت کند اما نقشی نداشته باشد


با دیگران به اشتراک بگذارید

شایسته: مشکلی در مورد اساسنامه نداریم/ درست نیست دولت تمام قدحمایت کند اما نقشی نداشته باشد

رئیس فدراسیون تنیس گفت: اساسنامه ما معضلی ندارد و فدراسیون دنیاای هم در این خصوص نکته ای را به ما اعلام نکرده است.

تصویر و عکس   شایسته: معضلی در رابطه با اساسنامه نداریم/ درست نیست دولت تمام قدحمایت کند اما نقشی نداشته باشد

مجید شایسته در گفت‎وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص بحث اساسنامه فدراسیون تنیس و اینکه آیا فدراسیون دنیاای در خصوص این بحث مواردی را به شما اعلام کرده است، بیان داشت: ما در فدراسیون تنیس معضلی در خصوص اساسنامه نداریم. حدود ۴ سال قبل هم این موارد مطرح شده بود که باز هم در همان لحظه معضلی بین ما و فدراسیون دنیاای تنیس ایجاد نشد. چنانچه نکته ای هم اعلام شود، جواب شان را می‎دهیم.

وی اضافه کرد: اصلی ترین موضوع این است که معضلات داخلی را در درون حل کنیم و اجازه ندهیم حوزه بین‎الملل وارد شده و در امور ما دخالت کند. مشکلاتی که مربوط به خودمان است باید توسط خودمان هم حل شود. تا به امروز فدراسیون دنیاای بابت موضوع اساسنامه کاری با ما نداشته است؛ مگر اینکه یک آدم مریض بخواهد کاری کند که آنها به بحث اساسنامه و سایر موارد ورود کنند.

رئیس فدراسیون تنیس ادامه داد: در فدراسیون تنیس همواره این اصول موجود بوده است و همیشه مسائل و معضلات درونی را در کشور خودمان حل کردیم و اجازه ندادیم موضوعی به بیرون از کشور درز کند.

شایسته گفت: فدراسیون دنیاای تنیس رحلت کرده طی نامه‎ای مجلسی از دولت ما به سبب حمایت‎های صورت درگفته از این رشته ورزشی و اقداماتی که برای توسعه آن رخ داده است، تشکر و قدردانی کرد. این موضوع آگاهی دار معناست که مراجع دنیاای با حضور و حمایت‎های دولت‎ها در ورزش قبول می دارند و این امر را فرصتی مساعد برای توسعه آن رشته می‎آگاهی دارند.

وی عنوان کرد: اینکه دولت همه توانش را در اختیار ورزش بگذارد و تمام قد پشت آن بایستد اما در مسائل نقشی نداشته باشد، واقعا درست نیست. فکر می‎کنم دولت هدفی جز ارتقا ورزش ندارد و به دنبال این است که خوب ترین نتایج رقم بخوردم. اصالتا دولت‎ها به دنبال ارتقای ورزش هستند و هدفی به جز آن ندارند. گفتمانم در رابطه با تمام دولت‎ها است. به هر حال ما معضلی در خصوص اساسنامه نداریم.

*****************

تهیه شده توسط: پانته‌آ ش.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بازآ که چشم بد ز رخت دفع می‌کند
««« »»»
ای تازه گل که دامن از اين خار می‌کشی

شایسته: مشکلی در مورد اساسنامه نداریم/ درست نیست دولت تمام قدحمایت کند اما نقشی نداشته باشد

TT / 58 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال