انتقاد تند رئیس سازمان بسیج اساتیدکشور از اهدای هدایا به وندی شرمن


با دیگران به اشتراک بگذارید

انتقاد تند رئیس سازمان بسیج اساتیدکشور از اهدای هدایا به وندی شرمن

خبرگزاری فارس: نقد تند رئیس سازمان بسیج اساتیدکشور از اهدای هدایا به وندی شرمن

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در نامه‌ای به جعفری دولت آبادی از اهدای هدایا از سوی عراقچی معاون حقوقی وزارت خارجه و حسین فریدون دستیار ارشد رئیس جمهور به وندی شرمن معاون وزارت خارجه ایالات متحده نقد کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در نامه ای به جعفری دولت آبادی از اهدای هدایا از سوی عراقچی معاون حقوقی وزارت خارجه و حسین فریدون دستیار ارشد رئیس جمهوربه وندی شرمن معاون وزارت خارجه ایالات متحده نقد کرد.

در ابتدای نامه سهراب صلاحی به دادستان تهران آمده است: در خبرها آمده بود که در جریان مذاکرات اتمی از سوی آقای عراقچی، معاون محترم حقوقی وزارت خارجه، فرشی به ارزش ۱۱۵۰ دلار و همچنین از سوی آقای حسین فریدون، دستیار ارشد محترم رئیس جمهور، فرش دیگری به ارزش ۱۱۰۰ دلار به زن وندی شرمن معاون وزارت خارجه ایالات متحده اهدا گردیده است.

وی در نامه خود ادامه داد: چنین عملی درست بعد از وقتی صورت گرفته که زن وندی شرمن در پاسخ به محبت رئیس جمهور محترم ایران، آقای روحانی، که به آقای اوباما لقب «نجیب» و «مؤدب» داده بود، در کلماتی رکیک و صریح به مردم ایران فحش داده و دی ان اِی (DNA) مردم کشورمان را خراب و دغل کار خوانده بود.

صلاحی اظهار داشت: اکنون از جنابعالی به عنوان مدعی العموم پرسش می شود که آیا فعل این آقایان در اهدا هدیه به کسی که به ملت ایران با سابقه تاریخی مکتوب پنج هزار ساله فحش و فحاشی می دهد، وصف مجرمانه دارد یا نه، اگه ندارد، لطفا توضیح دهید که بی حرمتی به حفظ خون ۲۵۰ هزار شهید ایرانی که آمریکایی ها مستقیم و غیر مستقیم در جنایت به شهادت منتقل کردن تک تک آنها شریک هستند چه مصداقی خواهد داشت؟ اگه دارد که دارد، پس چرا وفق قانون و شرع اقدام نمی فرمایید؟

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در انتهای نامه خود نقل کرد: آیا باید به مسئولین دولتی که با راهزنی به دزدی اموال ایران مشغولند و یا هنگامی که هنوز مرکب برجام خشک نشده است با تصویب مصوبه ای با ۴۰۷ رای امید دولت محترم تدبیر و امید را در گشایش سرمایه گذاری و رواج یافتن جهانگردی ناامید می کنند، باید با فرش قرمز پاسخ داد؟

_____________________

تهیه و تدوین: تورانبانو ض.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيار می که چو حافظ هزارم استظهار
««« »»»
به گريه سحری و نياز نيم شبيست

انتقاد تند رئیس سازمان بسیج اساتیدکشور از اهدای هدایا به وندی شرمن

TT / 33 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال