اصلاح‌طلبان در انتخابات ۹۶ به دنبال ایجاد دوقطبی‌های کاذب هستند/ روحانی تاکنون بین 10 تا 13 درصد ریزش رأی داشته است


انبارلویی معتقد است: اصلاح طلبان برای گریز از دوقطبی کارآمدی و عدم کارآمدی در انتخابات ۹۶، به دنبال دوقطبی‌های دروغین و کاذب هستند.
 
 محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به عدم کاندیداتوری احمدی‌نژاد برای انتخابات 96، اظهار کرد: اصلاح‌طلبان معتقد هستند نبود احمدی‌نژاد در صحنه، شور و هیجان را از انتخابات می‌گیرد و همین عامل باعث می‌شود آقای روحانی یا حائز اکثریت آراء نشود و یا اینکه کمتر از دور قبل رأی بیاورد.
 
وی با بیان اینکه نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد آقای روحانی تاکنون بین 10 تا 13 درصد ریزش رأی داشته است، گفت: اصلاح‌طلبان با توجه به این مسئله قصد دارند دوقطبی‌های کاذبی از جمله موافقین و مخالفین برجام یا دوقطبی برگزاری و عدم برگزاری کنسرت در جامعه ایجاد کنند.
 
انبارلویی تأکید کرد: آنها با همین راهبرد دو روز مانده به ایام محرم در قم کنسرت برگزار کردند و باعث تکدر خاطر و اعتراض علما و مراجع شد.
 
وی افزود: این کار کاملاً حساب‌شده بود زیرا نوع انعکاس اعتراض رئیس جامعه مدرسین توسط روزنامه‌های دوم خردادی، به‌گونه‌ای انجام گرفت که به این فضای دوقطبی دامن زده شود.
 
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان برای گریز از دوقطبی کارآمدی و عدم کارآمدی در انتخابات 96، به دنبال دوقطبی‌های دروغین هستند.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال