ایجاد بیش از ۱۶۰۰ شغل در لرستان


خبرگزاری ایسنا : مدیرکل امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: امسال بیش از ۱۶۰۰ اشتغالزایی داشته‎ایم.
به گزارش ایسنا منطقه لرستان، مهندس علیخانی در هفدهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان، اظهار کرد: با توجه به کمیته اقتصادی در تیرماه امسال ۸ طرح با ۳۳۰ نفر اشتغال و ۲۲۳۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری داشتیم.
وی اضافه کرد: همچنین در مردادماه ۳ طرح با ۱۵۹ نفر اشتغال و ۴۵۱۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری داشته ایم. شهریورماه نیز ۴۷۷ طرح با ۶۵۴ اشتغال داشته که اعتبار آن ۳۰۳ میلیارد ریال بوده است.
ولدی ادامه داد: همچنین در مهر ماه ۴۷۶ طرح با اشتغال زایی ۴۷۱ نفر و ۳۶۹ میلیارد ریال سرمایه‎گذاری داشته‎ایم.
مدیرکل امور اقتصادی استانداری لرستان تصریح کرد: آمار کمیته اقتصادی به صورت ماهیانه مشخص می‎شوند و برش شهرستانی آنها تبیین شده اشت و به طور مستمر نظارت می‎شوند.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در حوزه کشاورزی زیربخش شیلات سه پروژه تعیین شده که پیشرفت آنها صفر است. این پروژه‎ها شامل سه طرح در شهرستان‎های کوهدشت، پلدختر و چگنی می‎شوند. همچنین پرورش ماهی در قفس سد حوضیان ۶۰ درصد، مروک ۲۰ درصد و ایوشان ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

[ منبع این خبر سایت استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال