۱۲ عادتی که شما را فردی ناموفق جلوه می دهد (۶ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

۱۲ عادتی که شما را فردی ناموفق جلوه می دهد

عادت های قدیمی را به سختی می توان کنار قرار داد، اما اگه برای ترک برخی از آن ها به طور جدی تلاش نکنیم، عکس و تصویر نامناسبی از ما در ذهن دیگران نقش خواهد بست. این رفتار ها قادر هست شما را فردی ناموفق جلوه داده و نمایان کننده نبود موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای باشد.
وب‌سایت روزیاتو – حامد آل محمد: عادت های قدیمی را به سختی می توان کنار قرار داد، اما اگه برای ترک برخی از آن ها به طور جدی تلاش نکنیم، عکس و تصویر نامناسبی از ما در ذهن دیگران نقش خواهد بست. این رفتار ها قادر هست شما را فردی ناموفق جلوه داده و نمایان کننده نبود موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای باشد.
در این مطلب قصد داریم ۱۲ عادت افراد ناموفق را برای شما اظهار نماییم.
سکوت بیش از حد

عکس شماره ۱ ⇩
عکس 12 عادتی که شما را فردی ناموفق جلوه می دهد

سکوت بیش از حد به هیچ وجه عادت عالی ای نیست و قادر هست به شما ضربه بزند. به وحشت افت از صحبت با همکاران محل کار شما را به محیطی غیر قابل تحمل تبدیل خواهد نمود، بنابراین ارائه میدهیم هر چه زودتر این رفتار را کنار قرار بدهید.

بی قراری

از انجام حرکات بیهوده در برابر دیگران پرهیز کنید، زیرا این کار شما را نگران و عصبانی نمایان کرده و این احساس را به همکارانتان منتقل می نماید. چنین عادتی باعث می شود تا دیگران از شما دور بشوند.

با تاخیر رسیدن

عکس شماره ۲ ⇩عکس 12 عادتی که شما را فردی ناموفق جلوه می دهد

همه ما افرادی را می شناسیم که همواره با تاخیر وارد محل کار خود می شوند. شما در طول زمان کاری خود قادر نیستید برای دیر رسیدن خود بهانه های چندان زیادی بیاورید. چنین رفتاری شما را فردی غیر قابل اعتماد و بی اهمیت جلوه خواهد داد.

کینه داشتن نسبت به دیگران

نبود علاقه به افراد خاص و نداشتن رفت و آمد با آن ها امری کاملا طبیعی است، اما داشتن کینه و نفرت از آن ها باعث می شود انرژی و وقت شما هدر برود. به علاوه اگه این مسئله را با دیگران مطرح نمایید، آن ها شما را فردی کینه توز می پندارند.

ظاهر و نوع بر تن کردن تیپ

عکس شماره ۳ ⇩عکس 12 عادتی که شما را فردی ناموفق جلوه می دهد

پیروی از مد قادر هست در سنین جوانی ایده ای راه گشا باشد، اما در محل کار اوضاع کمی فرق خواهد داشت. به طرز فکر دیگران نسبت به خود اهمیت ندهید و ظاهری را انتخاب نمایید که برای شما مناسب باشد. اگه بخواهید همواره به این مسائل اندیشید، مطمئنا با معضل مواجه خواهید شد.

ولخرج بودن

خرج نمودن بیش از حد پول قادر هست اوضاع اقتصادی آینده شما را به هم بریزد. شما باید درآمد خود را پس انداز کنید تا با چنین مسئله ای مواجه نشوید. آگاهی داشتن دلایل چنین رفتاری قادر هست به شما برای ترک آن مدد نماید.

اتلاف وقت

عکس شماره ۴ ⇩عکس 12 عادتی که شما را فردی ناموفق جلوه می دهد

نداشتن برنامه قادر هست وقت و پول شما را هدر داده و احترام دیگران نسبت به شما را ازبین ببرد. پس پیشنهاد میدهیم این عادت نادرست را کنار قرار بدهید.

دروغ گویی

همواره صادق باشید؛ دروغ های کوچولو قادر هست گرفتاری ساز باشد و شما را به سمت دروغ های بزرگ تر سوق دهد. امکان می دارد افرادی موجود موجود باشند که قادر بوده اند با دروغ گویی کار خود را پیش ببرند، اما این بدین معنا نیست که شما نیز چنین رویه ای در پیش بگیرید.

حرف زدن بدون فکر کردن

حرف زدن و رابطه با افراد ایده عالی ای است، اما شما نباید بدون تفکر سخنی به زبان آورید. نمی توان هر چیزی که به ذهن خطور می کند را بر زبان آورد. این رفتار قادر هست شما را فردی بی ادب، نا آگاه و بی دست و پا نمایان کند.

دامن زدن به شایعات

عکس شماره ۵ ⇩عکس 12 عادتی که شما را فردی ناموفق جلوه می دهد

شایعه پراکنی در بیشتر موارد کاری ناپسند و غیر قابل قبول به چشم مییاید. چنین رفتاری به مرور زمان شما را از همکاران و مافوق تان دور خواهد نمود و وجهه شما را با خطر مواجه خواهد کرد.

ابراز نارضایتی بیش از حد

گله کردن و نارضایتی همیشگی از شرایط عادت چندان عالی ای نیست. گاهی اوقات چنین کاری قادر هست برای مطرح نمودن خود و اعلام نارضایتی مفید واقع شود، اما اعتراض همیشگی به مسائل رفتار درستی نیست و برای شما گرفتاری ایجاد خواهد نمود.

نبود تمرکز

عکس شماره ۶ ⇩عکس 12 عادتی که شما را فردی ناموفق جلوه می دهد

در برخی موارد دور شدن از زندگی روزمره قادر هست به تندرست روحی شما مدد نموده و راندمان کاری را زیاد کند، اما این مسئله نباید تمرکز شما در محل کار را از بین ببرد. خوب تر است حواستان را به شغل خود معطوف نمایید و پس از ساعت کاری به رویاهایتان توجه بکنید.

-ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد-

نگارنده: ساغر د.

موفقیت و شادکامی در بخش خانه و خانواده سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سر فرا گوش من آورد به آواز حزين
««« »»»
گفت ای عاشق ديرينه من خوابت هست

۱۲ عادتی که شما را فردی ناموفق جلوه می دهد (۶ عکس)

TT / 118 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال