طاهری: محرم درباره خداحافظی از فوتبال باید خودش پاسخ دهد/ درباره عدم همکاری با ویسی نظری ندارم


با دیگران به اشتراک بگذارید

طاهری: محرم درباره خداحافظی از فوتبال باید خودش پاسخ دهد/ درباره عدم همکاری با ویسی نظری ندارم

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: نمی‌دانیم در آینده در خصوص نتایج سپاهان چه اتفاقاتی می‌افتد و هیچ نظری در خصوص نبود همکاری با عبدالله ویسی ندارم.

تصویر و عکس   طاهری: محرم درباره خداحافظی  از فوتبال باید خودش پاسخ دهد/ درباره نبود همکاری با ویسی نظری ندارم

محسن طاهری در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست دو بر صفر سپاهان مقابل ذوب آهن در دربی اصفهان بیان داشت: در رابطه با مسائل فنی، مربیان و کارشناسان باید نظر بدهند. به عنوان تماشاگر و کسی که دلش برای سپاهان می سوزد، از نحوه بازی تیمم راضی نبودم. بازیکنان تلاش خود را کردند، اما آن جنگندگی که باید از سپاهان می دیدیم، را شاهد نبودیم.

«امیدوارم سپاهان در دیدارهای آینده جنگنده بازی کند». وی با بیان این جمله اضافه کرد: بازیکنان باید آگاهی بدارند که سپاهان سبقه قوی داشته و بین تیم های شهرستانی کارنامه خوبی دارد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص اینکه در صورت ادامه نتایج ضعیف وضعیت همکاری با عبدالله ویسی به چه صورت خواهد شد، گفت: ویسی مربی جوانگرایی است و به او اعتقاد داشتیم که به سپاهان آمد. آگاهی نمیداریم در آینده چه اتفاقاتی می افتد و هیچ نظری در خصوص نبود همکاری با ویسی ندارم. در حال حاضر از ویسی حمایت کرده تا به سرانجام برسیم. هر مربی دیگری بیاید، سپاهان همین است و نفراتش عوض نمیشود. بنابراین باید برای ویسی فضایی را فراهم کنیم تا او کارش را به انجام رساند.

طاهری در رابطه با اینکه آیا جریمه ای برای بازیکنان و مربیان انتخاب شده است یا خیر، گفت: طبق آیین نامه قدم برمی داریم. برای پیروزی ها پاداش و برای شکست طبق آیین نامه جریمه انتخاب خواهیم کرد. البته قصد داریم در کمیته فنی در آیین نامه بازنگری کنیم.

وی در خصوص رنجش محرم نویدکیا مبنی بر اینکه بازیکنان سپاهان کار زشتی کردند که مانع خداحافظی او از جهان فوتبال شدند، تصریح کرد: روز پیش با محرم حرف زدم تا در این بازی خداحافظی نکند و اجازه دهد در مهمانی ای که میزبان هستیم بتوانیم شرایط را برای خداحافظی او فراهم کنیم. با این وجود، او قصد داشت در دربی اصفهان خداحافظی کند و این موضوع را یک افتخار برای خودش آگاهی میداشت. حالا اینکه چرا بازیکنان سپاهان مانع خداحافظی او شدند، موضوعی نیست که ما پاسخ بدهیم.

مدیرعامل سپاهان در خصوص اینکه بالاخره محرم از جهان فوتبال خداحافظی کرده است یا خیر، گفت: ما هم آگاهی نمیداریم خداحافظی کرده یا خیر و باید خودش باید پاسخگو باشد. ما هیچ خواستی برای خداحافظی او نداشتیم.

**************************

گردآوری از: شايسته د.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شد منهزم از کمال عزت
««« »»»
آن را که جلال حيرت آمد

طاهری: محرم درباره خداحافظی از فوتبال باید خودش پاسخ دهد/ درباره عدم همکاری با ویسی نظری ندارم

TT / 48 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال