زیدان: باید به خودمان می آمدیم و به تساوی های متوالی مان واکنش نشان می دادیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

زیدان: باید به خودمان می آمدیم و به تساوی های متوالی مان واکنش نشان می دادیم

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها از پیروزی قاطع تیمش در خانه رقیبی که چندین ماه پیش سفیدپوشان پایتخت اسپانیا را در کسب پیروزی ناکام قرار داد، ابراز خرسندی کرد.

تصویر و عکس   زیدان: باید به خودمان می آمدیم و به تساوی های متوالی مان واکنش نمایان میکردیم

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، تیم فوتبال رئال مادرید در هشتمین هفته از لالیگا، در خانه رئال بتیس – همان مکانی که ماه ژانویه امسال زین الدین زیدان اولین ناکامی خود را به عنوان سرمربی کهکشانی ها آزمود – فستیوال ای از گل به راه انداخت و میزبانش را با نتیجه ۶ بر یک غلبه کرد.

با وجود آنکه به چشم میامد وقفه بازی های ملی باعث اُفت آمادگی جسمی بازیکنان رئال مادرید شده است و برخی حتی شروع به زیر سؤال بردن شیوه بازی این تیم کردند، کهکشانی ها در استادیو بنیتو ویامارین میزبان خود را در هم کوبیدند و یکی از قاطعانه ترین پیروزی های خود را در این فصل کسب کردند.

زیدان در کنفرانس خبری پس از بازی بیان داشت: من واقعاً راضی هستم، چون ضروری بود که پس از چهار تساوی متوالی، خودی نمایان کنیم. رئال مادرید به یک بازی با انسجام بالا مانند این نیاز داشت، چون در لالیگا هیچ تیم ضعیفی وجود ندارد. برای حریفان ما واکنش نمایان کردن کار راحتی نیست زمانی که ما بازی را با این قدرت آغاز می کنیم. حالا هدف ما ادامه دادن به بازی های مان در همین سطح است.

زیدان اضافه کرد: در هفته های بعدی فصل، زمانی به عقب و این بازی نگاه کنیم، به دلیل اکران مان احساس غرور خواهیم داشت، چون بازی کردن در این سطح در لالیگا کار راحتی نیست.

یکی از خوب ترین بازیکنان رئال مادرید در خانه بتیس ایسکو بود که گل های چهارم و پنجم کهکشانی ها را به ثمر رساند و با عملکردش تحسین زیزو را برانگیخت. سرمربی فرانسوی کهکشانی ها عنوان کرد: ایسکو سوای دو گلی که به ثمر رساند، عملکرد بسیار خوبی داشت.

زیدان درباره قطع شدن نوار بازی های بدون برد تیمش هم تأکید کرد: امیدوارم که یک بار دیگر چنین روندی را برای کسب نتایج ضعیف در پیش نگیریم، چون من بازیکنانی خوب و باهوش دارم که آگاهی میدارند چنانچه خوب ترین بازی های شان را ارائه کنند، حریفان را اذیت خواهند کرد.

ستاره پیشین سفیدپوشان پایتخت اسپانیا در پاسخ به پرسشی درباره سایر مدعیان قهرمانی لالیگا ادعا کرد که به دنبال کردن بازی های این تیم ها علاقه ای ندارد و ترجیح می دهد که روی بازی های تیم خودش تمرکز کند. او عنوان کرد: دقت داشتن به آنچه سایر تیم ها به انجام میرسانند ارزشی ندارد.

زیزو در نهایت آن دسته از بازیکنانش را که در پیش آمدن گل چهارم رئال مادرید در یک ضدحمله موثر بودند، تحسین کرد.

وی نقل کرد: هر کسی که فوتبال را دوست داشته باشد باید برود و یک بار دیگر گل چهارم ما را که گلی با سرعت و تماشایی بود، ببیند. آگاهی میدارم که خودم این کار را به انجام خواهم رساند.

**************************

گردآوری از: آرمان ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حکم مستوری و مستی همه بر خاتم تست
««« »»»
کس ندانست که آخر به چه حالت برود

زیدان: باید به خودمان می آمدیم و به تساوی های متوالی مان واکنش نشان می دادیم

TT / 77 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات