طاهری: نویدکیا تصمیم نهایی اش را گزارش کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

طاهری: نویدکیا تصمیم نهایی اش را اعلام کند

مدیرعامل باشگاه سپاهان تاکید کرد محرم نویدکیا باید هرچه با سرعتتر تصمیم نهایی اش در باره خداحافظی از فوتبال را اعلام کند.

تصویر و عکس طاهری: نویدکیا تصمیم نهایی اش را اعلام کند

به گزارش “ورزش‌سه”، پس از پایان بازی ذوب آهن و سپاهان خیلی ها منتظر بودند که محرم نویدکیا کفش هایش را برای همیشه بیاویزد و از فوتبال خداحافظی کند اما بازیکنانی نظیر احسان حاج صفی مانع این کار او شدند تا خداحافظی اش نیمه تمام بماند. این در حالی است که هنوز مشخص نیست نویدکیا از فوتبال خداحافظی کرده یا خیر.

محسن طاهری، مدیرعامل باشگاه سپاهان در این باره به ورزش سه نقل میکنید: من پس از بازی دیگر با نویدکیا گفتمانی نکردم و آگاهی نمیدارم می خواهد بماند یا خیر. این موضوع به تصمیم خودش و کادرفنی برمی گردد. من پس از بازی وظیفه ام را به انجام رساندم و دور گردنش گل انداختم. پیش از بازی از او خواستیم تصمیمش را به تعویق بیندازد اما این کار را نکرد و ما هم ارج نهادیم. به هر حال باید خودش درباره آینده بر آن بشود.

او ادامه می دهد: ظرف یکی، دو روز آینده باید با محرم نویدکیا صحبت تازه ای به انجام رسانیم تا مشخص شود تکلیف او چه چیزی است. الان قادر نیستم اظهارنظر قطعی در این باره به انجام رسانم.

طاهری حرف هایش را با بیان نظر درباره نتایج اخیر سپاهان به پایان می برد: نتایجی که کسب شده به هیچ عنوان درخور سپاهان نیست اما به هر حال تیم ما جوان شده و باید وقت بدهیم تا بتوانیم از این بازیکنان بهره برداری عالی داشته باشیم. عبدالله ویسی نکته حمایت ما است تا تیم از شرایط خاص کنونی بیرون رود.

_____________________

گردآوری از : اميد ل.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ديگران قرعه قسمت همه بر عيش زدند
««« »»»
دل غمديده ما بود که هم بر غم زد

طاهری: نویدکیا تصمیم نهایی اش را گزارش کند

TT / 42 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال