صدرنشینی در لیگ عالی با معدل گل ۱.۲۵ !


با دیگران به اشتراک بگذارید

صدرنشینی در لیگ برتر با معدل گل ۱.۲۵ !

تیم پرسپولیس در شرایطی بر صدر جدول لیگ خوب تر تکیه زده است که معدل گل زده این تیم در هر بازی ۱.۲۵ است!

تصویر و عکس صدرنشینی در لیگ خوب تر با معدل گل 1.25 !

به گزارش “ورزش سه”، البته تعادل در این پرسپولیس بیشتر از گذشته است. اگه به یاد داشته باشید این تیم در وقت مربیگری علی دایی عنوان خوب ترین خط پاسداری ای را با خوردن ۳۰ گل در ۱۵ بازی به خود اختصاص داد اما قهرمان نشد و در حالی که تیم در فصل گذشته هم با هدایت برانکو تهاجمی ترین تیم لیگ خوب تر بود در نهایت جام به استقلال خوزستان رسید.

پرسپولیس این فصل بی محابا هجوم نمی کند و به همان اندازه که در هجوم توان قرار میدهد به دفاع هم اهمیت می دهد. البته استحکام گرفتن خط پاسداری ای تیم پرسپولیس فقط به این خاطر نیست. جذب مهره های کارآمد در خط پاسداری ای و هم چنین اطمینان به علیرضا بیرانوند در خط دروازه ایجاب کرده تا دیگر بر خلاف گذشته پرسپولیس به هر توپی بله نقل نکنید.

شاید این از سختی فوتبال در لیگ خوب تر باشد که صدرنشین و حتی دیگر تیم های مدعی کم گل می زنند و شاید اینکه به دفاع بیشتر از هجوم اهمیت می دهد و به گل نخوردن بیشتر از گل زدن مییاندیشند! به هر صورت این هم یک سبک است. طرحی که در فوتبال کشورمان جواب می دهد.

تیم کی روش هم در حالی صدرنشین گروه a مرحله مقدماتی جامجهانی در آسیا است که در ۴ بازی سپری شده ۴ گل به ثمر منتقل کرده اما به واسطه همین چهار گل ۱۰ امتیاز کسب کرده و بخت اول قهرمانی در گروه به حساب مییاید.

پرسپولیس ۲ گل خورده در ۸ بازی و تیم ملی هم در ۴ بازی گلی نگرفته است! این ها نمایان میکند که پرسپولیس خوب دفاع کردن و گل نخوردن را از تیم ملی آموخته است! جالب اینکه هم دروازه بان پرسپولیس علیرضا بیرانوند است و هم دروازه بان تیم ملی.

در برهه ای تیم ملی متهم به بازی تدافعی می شد و اینکه اتوبوسی دفاع می کند و شاید الان هم منتقدینی باشند که سبک بازی تیم ملی را نپسندند اما فوتبال در نتیجه خلاصه می شود. فصلی که پرسپولیس عنوان خوب ترین خط پاسداری ای را به خود اختصاص داد به جامی نرسید. هم چنین فصل گذشته که تهاجمی ترین تیم لیگ خوب تر بود. هر چندین باید نقل کرد پرسپولیس این فصل هم تهاجمی بازی می کند و دلیل کم گل زدن بیشتر موقعیت هایی بوده که هدر داده است!

————————————

متن از : آفتاب ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گل ز حد برد تنعم نفسی رخ بنما
««« »»»
سرو می‌نازد و خوش نيست خدا را بخرام

صدرنشینی در لیگ عالی با معدل گل ۱.۲۵ !

TT / 54 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات