خواننده انگلیسی با توهین به روس ها جنجال آفرید +عکس


به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : رابی ویلیامز، خواننده، ترانه سرای پاپ و راک بریتانیایی به خاطر آخرین ویدئو کلیپ خود با نام «پایکوبی مانند یک روس» اعتراض بسیاری از رسانه های روسیه را بر انگیخته است.

 شبکه یورونیوز گزارش داد: این کلیپ نخستین آهنگ یازدهمین آلبوم تازه او با نام «نمایش سرگرمی سنگین» است. در این کلیپ وی نقش یک ثروتمند متنفذ را بازی می کند. شعرهای این آهنگ در برگیرنده جمله هایی بسیار تند و انتقادی نسبت به ساختار سیاسی جامعه روسیه است.

 خواننده بریتانیایی در خانه ای مجلل و در حالیکه بالرین ها احاطه اش کرده اند می گوید: «من پول ملت روس را به جیب می زنم و مانند یک الیگارش پایکوبی می کنم.»

 یورونیوز تلاش کرد اعتراض رسانه های روسیه را دولتی عنوان کند، با این حال نوشت: تنها یوری لوزا، خواننده پاپ روسی از این آهنگ تقدیر کرده است.

 ظاهرا سیاست زشت مداخله در امور سایر کشورها بجای پرداختن امور داخلی، از سیاست مداران انگلیسی به خواننده های آنها هم سرایت کرده تا خواننده ای که بدنش به تابلوی نقاشی نمادهای ماسونی تبدیل شده به خود اجازه دهد جامعه کشوری دیگر را به باد تمسخر بگیرد.

رابی ویلیامز، خواننده خواننده انگلیسی با توهین به روس ها جنجال آفرید +عکس

منبع: جام نیوز

 

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات