قیمت خودرو در بازار کاهش یافت


با نزدیک شدن به پایان اولین ماه از فصل پاییز و همزمانی آن با ماه محرم ، بازار خودرو ایران همچنان با افت تقاضا رو برو است این در حالی است که بر خلاف هفته های گذشته که قیمت برخی از خودروهای داخلی، تا افزایش 11 میلیونی نیز در بازار بالا رفت، در هفته جاری خبرها حاکی از جریان کاهش قیمت خودرو در بازار است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران با اشاره به روند کاهش قیمت خودروهای داخلی در بازار اظهار داشت : البته این کاهش قیمت در برخی از خودروها صورت گرفته است به طوری که قیمت پژو 405 که در هفته گذشته  با اختلافی حدود 2 میلیونی در بازار 31 میلیون و 200 هزار تومان به فروش می رسید امروز با کاهش 500 هزار تومانی مواجه شده است و 30 میلیون و 700 هزار تومان در بازار معامله می شود همچنین قیمت پژو 405 دوگانه سوز با 3 میلیون ریال کاهش هم اکنون با قیمت 33 میلیون تومان در بازار به فروش می رسد.

سعید موتمنی همچنین با توجه به کاهش 2 میلیون ریالی خودرو پژو پارس سال در بازار گفت : در جریان کاهش قیمت خودرو در بازار ، خودرو رنو ساندرو  اتوماتیک حدود 10 میلیون ریال کاهش قیمت داشت به طوری که قیمت این خودرو در بازار  از 52 و نیم میلیون به 51 میلیون و 600 هزار تومان رسید.

وی با اشاره به اینکه در محصولات سایپا اختلاف قیمتی چندانی در بازار رخ نداده است افزود : تنها در محصول سراتو نوسان قیمت وجود دارد به طوری قیمت این خودرو در هفته گذشته تا 92 میلیون در بازار افزایش داشت اما امروز با کاهش یک میلیون تومان با قیمت 91 میلیون در بازار معامله گردید.

وی همچنین از بیشترین کاهش قیمت تندر ایران خودرو در بازار خبر داد و گفت :  در حالی که در 10 روز گذشته قیمت تندر 90 به  39 میلیون و 300 هزار تومان رسید اما امروز قیمت این خودرو 38 میلیون تومان در بازار خرید و فروش گردید.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران در خصوص قیمت سایر خودروهای داخلی گفت : قیمت دیگر خودروهای داخلی در بازار نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است و همچنان با همان قیمت ها معامله می شود  به عنوان مثال خودرو مزدا 3 که حدود 6 میلیون تومان در هفته گذشته افزایش قیمت داشت  هم اکنون در  بازار 123 میلیون خرید و فروش می شود و در هفته جاری تاکنون تغییری در بازار نداشته است.

موتمنی همچنین از افزایش قیمت رنو ساندرو استپ وی در بازار خبر داد و اظهار داشت : هم اکنون اختلاف قیمت این خودرو با کارخانه به 7 میلیون رسیده است ضمن اینکه قیمت این خودرو در یکی دو روز گذشته از  58 و نیم میلیون بود به 59 تا 60 میلیون تومان در بازار رسیده است.

 

منبع: خبرخودرو

 

[ منبع این خبر سایت خبر ماشین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال