تشکر هاشم زایی از کسانی که در ایام بستری از او دلجویی کردند


با دیگران به اشتراک بگذارید

تشکر هاشم زایی از کسانی که در ایام بستری از او دلجویی کردند

خبرگزاری فارس: تشکر هاشم‌زایی از کسانی که در ایام بستری از او دلجویی کردند

نماینده مردمان تهران در پیامی از کسانی که در ایام بستری از او دلجویی کردند، تشکر کرد.

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، عبدالرضا هاشم‌زایی نماینده مردمان تهران در مجلس که چندی قبل دچار سانحه تصادف در جاده اردکان یزد شده بود در پیامی از کلیه کسانی که جویای احوال او شده بودند تشکر کرد.

در بخشی از این پیام آمده است: برای کسی که در واپسین سال‌های عمر بعنوان سن دارترین خادم منتخب مردمان در مجلس قانونگذاری کشور با خدا و مردمان شریف این مرز و بوم پیمانی ناگسستنی برای اصلاح امور ملک و ملت دارد، رستن از دامگه حادثه ای چنین سهمگین به کمک مشیت نیرومند متعال، کشف کردن فرصتی مجدد برای انجام وظیفه خطیر و پیمان مقدسی است که با خود و خدای خویش دارد و علت و توجیهی غیر آن برایم متصور نیست.

هاشم‌زایی در پیام خود آورده است: اصلی ترین هشدار این حادثه برایم محدودیت فرصت ها و گستره انبوه وظایف قبل روست که به نقل کرده حضرت علی (ع) (الفرصته تمُرّ مُرّالسحاب) به یقین استجابت دعای خیر دوستان و همکاران‌ به درگاه نیرومند متعال واسطه مشیت و الطاف خفیه الهی در بهبودی حقیر بوده است.

این نماینده مردمان تهران در ادامه پیام خود از تلاش تیم پزشکی بیمارستان شهید دکتر رهنمون یزد  و همچنین افرادی که در ایام بستری و مداوا در بیمارستان شهید دکتر رهنمون یزد، به عیادت وی رفته‌اند قدردانی کرد.

—نظرات شما مايه دلگرمى ماست—

تهیه از : آراسته ر.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

باورم نيست ز بدعهدی ايام هنوز
««« »»»
قصه غصه که در دولت يار آخر شد

تشکر هاشم زایی از کسانی که در ایام بستری از او دلجویی کردند

TT / 19 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال