مراسم بزرگداشت آیت الله مهدوی کنی با سخنرانی آیت الله موحدی کرمانی برگزار می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

مراسم بزرگداشت آیت الله مهدوی کنی با سخنرانی آیت الله موحدی کرمانی برگزار می شود

خبرگزاری فارس: مراسم‌ بزرگداشت آیت‌الله مهدوی‌کنی با سخنرانی آیت‌الله موحدی کرمانی برگزار می‌شود

مراسم‌ بزرگداشت آیت‌الله مهدوی‌کنی با سخنرانی آیت‌الله موحدی کرمانی روز چهارشنبه ۲۸ مهرماه، در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، ابراهیم انصاریان رئیس دفتر سابق خبرگان رهبری با اشاره به فرارسیدن دومین سالگرد ارتحال آیت‌الله مهدوی کنی رئیس فقید مجلس خبرگان رهبری و برگزاری مراسم‌های بزرگداشت آن مرحوم نقل کرد: روز چهارشنبه ۲۸ مهرماه ساعت ١٥:٣٠ مهمانی ای با سخنرانی آیت‌الله موحدی کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز و مداحی میثم مطیعی در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین بزرگداشت دیگری در تاریخ چهارشنبه ۲۸ مهرماه ساعت ۱۰ صبح در مدرسه علمیه مروی به انجام رسانده خواهد شد.

انصاریان با بیان اینکه مراسم تجدید میثاق و حضور بر مزار رئیس فقید مجلس خبرگان رهبری نیز ساعت ٨ صبح روز جمعه ۳۰ مهرماه در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار می‌شود،‌ بیان کرد: همایشی تحت عنوان «فقه حکومتی از دیدگاه آیت‌الله مهدوی‌کنی» نیز ۶ آبان ماه در شهر مقدس قم به انجام رسانده خواهد شد.

وی همچنین از برگزاری مهمانی ای با عنوان بررسی سیره رفتاری و اخلاقی آیت الله مهدوی کنی در تاریخ ٢٦ مهر ساعت ١٠ صبح گزارش کرد و نقل کرد: این مراسم مخصوص زنان خواهد بود و در پردیس خواهران دانشگاه امام صادق برگزار می‌شود.

*نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد*

تهیه از: تهمينه ث.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوش رفتم به در ميکده خواب آلوده
««« »»»
خرقه تردامن و سجاده شراب آلوده

مراسم بزرگداشت آیت الله مهدوی کنی با سخنرانی آیت الله موحدی کرمانی برگزار می شود

TT / 35 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات