تحریف قیام عاشورا از روی بی سوادی و مقاصد سیاسی است


با دیگران به اشتراک بگذارید

تحریف قیام عاشورا از روی بی سوادی و مقاصد سیاسی است

بسیج دانشجویی دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی در بیانیه‌ای با نقد از سخنان یکی از فعالان سیاسی که در این دانشگاه قیام امام حسین را در راستای مذاکره آگاهی داشته بود، آن را از روی مقاصد سیاسی و تحریف مسلم قیام عاشورا دانست.

تصویر و عکس تحریف قیام عاشورا از روی بی سوادی و مقاصد سیاسی است

به گزارش «نسیم آنلاین»، بسیج دانشجویی دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی در بیانیه ای با نقد از سخنان سروش محلاتی در این دانشگاه آن را از روی بی سوادی یا مقاصد سیاسی و تحریف مسلم قیام عاشورا دانست.

در ابتدای این بیانیه آمده است: بی شک یکی از ناگوار ترین سوگهایی که تاریخ بشریت به خود دیده، چیزی نیست بجز شهادت مظلومانه سرور آزادگان دنیا که مرگ با عزت را به بیعت با خلیفه فاسق اموی انتخاب کرد و اکنون متاسفانه در ایام سوگواری شهادتش در دانشگاه علامه طباطبائی(ره) شاهد برگزاری مهمانی اجلاس اسلامی با حضور حجت الاسلام سروش محلاتی بودیم که طی سخنانی به تحریف تاریخی قیام عاشورا پرداخت. که موجب موضع گیری وسیع دلسوزان ،مورخان و علمای اسلام گردید.

در ادامه این بیانیه تصریح شد:بسیج دانشجویی دانشکده ارتباطات دانشگاه علامه طباطبائی(ره)که کمی پیشتر در « نشست تخصصی بررسی جریانهای انحرافی و عبرت های عاشورایی در تاریخ انقلاب اسلامی» با ارائه و تبیین آقایان رجبی دوانی و حسینیان توجه کرده بود، سخنان آقای محلاتی را از روی بی سوادی و یا مقاصد سیاسی و تحریف مسلم قیام عاشورا آگاهی داشته و اجلاس اسلامی را به عنوان به انجام رساننده و آقای محلاتی و همفکران ایشان را با توجه به پایان دهه اول محرم به جهت بررسی علمی و دور از احساسات موضوع مذاکره، در قیام عاشورا به مناظره فراخوان می نماید تا گامی در جهت تبیین قیام عاشورا برداشته شود، بدیهی است نبود حضور نمایندگان تشکل نامبرده در نشست مناظره به منزله نبود حقانیت و تحریف مغرضانه قیام عاشورا و لکه ننگی است که باقی خواهد ماند.

— براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارش توسط : زيبا ت.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بر آستانه ميخانه هر که يافت رهی
««« »»»
ز فيض جام می اسرار خانقه دانست

تحریف قیام عاشورا از روی بی سوادی و مقاصد سیاسی است

TT / 25 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال