روحانی بین ۱۰ تا ۱۳ درصد ریزش رای داشته است/ برگزاری کنسرت در قم با هدف ایجاد یک دوقطبی کاذب بود


با دیگران به اشتراک بگذارید

روحانی بین ۱۰ تا ۱۳ درصد ریزش رای داشته است/ برگزاری کنسرت در قم با هدف ایجاد یک دوقطبی کاذب بود

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه نظرسنجی ها نشان می‌دهد آقای روحانی تاکنون بین ۱۰ تا ۱۳ درصد ریختن رای داشته است، نقل کرد: اصلاح طلبان با توجه به این مساله قصد دارند دوقطبی‌های کاذبی از جمله موافقین و مخالفین برجام یا دوقطبی برگزاری و عدم برگزاری کنسرت در جامعه بوجود آورند.

تصویر و عکس روحانی بین 10 تا 13 درصد ریختن رای داشته است/ برگزاری کنسرت در قم با هدف ایجاد یک دوقطبی کاذب بود

به گزارش «نسیم آنلاین»، محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به عدم کاندیداتوری احمدی نژاد برای انتخابات۹۶، بیان کرد: اصلاح طلبان معتقدند عدم احمدی نژاد در صحنه، شور و هیجان را از انتخابات می گیرد وهمین عامل باعث می شود آقای روحانی یا حائز اکثریت آراء نشود و یا اینکه کمتر از دور پیش رای بیاورد.

وی با بیان اینکه نظرسنجی ها نمایان میکند آقای روحانی تاکنون بین ۱۰ تا ۱۳ درصد ریختن رای داشته است، نقل کرد: اصلاح طلبان با توجه به این مساله قصد دارند دوقطبی های کاذبی از جمله موافقین و مخالفین برجام یا دوقطبی برگزاری و عدم برگزاری کنسرت در جامعه بوجود آورند.

انبارلویی تاکید کرد: آنها با همین راهبرد دو روز مانده به ایام محرم در قم کنسرت به انجام رساندند و صدای علما و مراجع را درآوردند. این کار کاملا به شمار آمده بود زیرا نوع انعکاس اعتراض رئیس جامعه مدرسین توسط روزنامه های دوم خردادی، بگونه ای به ثمر رسید که به این فضای دوقطبی دامن زده شود.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطر نشان کرد: اصلاح طلبان برای گریز از دوقطبی کارآمدی و عدم کارآمدی در انتخابات ۹۶، بدنبال دوقطبی های دروغین هستند.

**نظرات شما مايه دلگرمى ماست**

نگارش: به‌آفرين ژ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

با مدعی مگوييد اسرار عشق و مستی
««« »»»
تا بی‌خبر بميرد در درد خودپرستی

روحانی بین ۱۰ تا ۱۳ درصد ریزش رای داشته است/ برگزاری کنسرت در قم با هدف ایجاد یک دوقطبی کاذب بود

TT / 29 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال