آلگری: اسکودتو از برد در چنین مسابقاتی به دست می آید


آلگری: اسکودتو از برد در چنین مسابقاتی به دست می آید

طرفداری- شب گذشته یوونتوس در خانه موفق شد تا اودینزه را از پیش رو بردارد. ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس پس از بازی به اسکای گفت:

بازی پیچیده ای بود و ما آن را پیچیده تر هم کردیم زیرا باید بهتر از موقعیت ها استفاده می کردیم. ما هر روز یک بازیکن از دست می دهیم. ما در روز بازی کیه لینی و پیانیچ را از دست دادیم. اما اسکودتو از پیروزی در همین مسابقات به دست می آید. تا کنون به بازی روز سه شنبه فکر نکرده ام. میرالم پیانیچ آماده بازی بود اما روز گذشته کمی احساس بیماری کرد. آیا از عملکرد بوفون نگرانم؟ مسلما خیر. او در فصل 50 بازی خواهد کرد. بوفون همچنین با مهار ضربه سر فلیپه، پیروزی ما را حفظ کرد. بازی رم و ناپولی؟ این یک بازی بسیار جذاب بود و کیفیت بالایی داشت. رم عملکرد بسیار خوبی داشت اما باور نمی کنم که عملکرد ناپولی بد بوده است. یوونتوس هفت بازی از هشت بازی در سری آ را پیروز شده و همیشه پیروزی برابر رقیبان پس از مسابقات ملی سخت است، مخصوصا برابر اودینزه.

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال