امیرعبداللهیان: نمی‌توان به نتایج نشست لوزان امید داشت


دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی ایران معتقد است تا وقتی که برخی کشورها بر کناره گیری بشار اسد از قدرت اصرار می ورزند نمی توان به نتایج نشست لوزان خوشبین بود.
 
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المیادین، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی ایران گفت: اعتقاد به راه حل سیاسی، تنها راه پایان دادن به بحران سوریه است.
امیرعبداللهیان گفت: تا زمانی که برخی کشورها همچون آمریکا، سعودی، ترکیه و قطر بر کناره گیری بشار اسد از قدرت اصرار می ورزند نمی توان به نتایج نشست لوزان خوشبین بود.
 
وی گفت: معتقدم تا زمانی که تمامی کسانی که بر سر میز مذاکره می نشینند به این مساله اعتقاد نداشته باشند که بحران سوریه تنها فقط راه حل سیاسی دارد، نمی توان به نتیجه بخشی نشست لوزان امیدی داشت.
 
نشست لوزان در مورد سوریه دیروز شنبه بدون صدور بیانیه مشترک و پس از بیش از چهار ساعت پایان یافت.
 
در نشست بین المللی سوئیس، علاوه بر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، وزیران امور خارجه روسیه، آمریکا، ترکیه، عربستان، قطر، عراق، مصر و استفان دی میستورا نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه حضور داشتند.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات