زمان قطعی دومین عرضه اولیه امسال بورس مشخص شد


به گزارش صبحانه، زمان قطعی عرضه اولیه 10 درصد سهام شرکت آسان پرداخت پرشین به عنوان یازدهمین شرکت تازه وارد بازار سهام و دومین شرکت تازه وارد بورسی در سال جاری مشخص شد که بر این اساس این عرضه اولیه در روز دوشنبه 26 مهرماه انجام می شود.

این گزارش می افزاید: تعداد 100 میلیون سهم "آپ" معادل 10 درصد از سهام این شرکت که متعلق به اشخاص حقیقی و شرکت گسترش فناوری های نوین و صندوق رفاه و تامین آتیه کارکنان بانک کشاورزی است جهت کشف قیمت در این روز عرضه خواهد شد.

همچنین 100 میلیون سهم این شرکت 100 میلیارد تومانی در حالی در بازار دوم معاملات برای عموم واگذار می شود که شامل 40 میلیون سهم برای کارکنان شرکت است.

گفتنی است از ابتدای سال جاری تا به امروز 9 شرکت فرابورسی کاغذ پارس، سرمایه مسکن الوند، حمل و نقل پارسیان ، انرژی امید تابان هور، سرمایه گذاری توسعه گوهران امید، آتیه داده پرداز، دامداری تلیسه نمونه، کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان و شیر پاستوریزه پگاه گلستان به همراه شرکت بورسی واسپاری ملت با عرضه اولیه سهام وارد بازار شده اند و شرکت آسان پرداخت پرشین یازدهمین شرکت در سالجاری است که عرضه اولیه می شود.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال