تصاویر جدید عملیات آزاد سازی موصل از دست داعش


عملیات آزاد سازی " شهر آخر الزمانی" از دست داعش آغاز شد + تصاویر

عملیات بازپس گیری شهر دابق از داعش در سوریه آغاز شده است. نیروهای موسوم به ارتش آزاد سوریه در کنار پشتیبانی هوایی ائتلاف تحت رهبری آمریکا و پشتیبانی یگان های توپخانه ای ارتش ترکیه عملیات بازپس گیری " دابق" را در منطقه شمال شهر حلب سوریه از داعش کلید زده اند.

دابق برای داعش اهمیت نمادین خاصی دارد. این همان شهری است که در برخی منابع مذهبی درباره آن گفته شده که این شهر محل انجام جنگ آخر زمان بین نیروهای امام منجی نهایی بشریت و نیروهای تحت فرمان دجال خواهد بود.

نیروهای موسوم به ارتش آزاد سوریه که تحت پشتیبانی آمریکا، اروپا ، عربستان و ترکیه اند محور اصلی انجام این عملیات هستند.

این عملیات در حالی آغاز شده است که خبرهای غیر رسمی زیادی از آغاز عملیات بازپس گیری شهر موصل عراق از دست داعش منتشر شده است.

موصل دومین شهر پرجمعیت عراق است که بیش از دو سال است که تحت اشغال داعش است. 

موضل بزرگ ترین شهری است که در اشغال این گروه تروریستی قرار دارد و بسیاری از ناظران بر این باورند که عملیات آزادسازی موصل در حکم آغاز پایان گروه تروریستی داعش است.تصاویر زیر از عملیات آزادسازی شهر دابق از داعش در شمال سوریه است./عصر ایران

نخستین تصاویر از آغاز عملیات بازپس گیری شهر دابق از داعش

نخستین تصاویر از آغاز عملیات بازپس گیری شهر دابق از داعش

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال