روحانی: وضعیت جسمی و روحی ملی پوشان کاراته ایده آل است


با دیگران به اشتراک بگذارید

روحانی: وضعیت جسمی و روحی ملی پوشان کاراته ایده آل است

مربی تیم ملی کاراته گفت: خوشبختانه شرایط تیم عالی است و نفرات هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمانی در شرایط خوبی برای حضور در رقابت‌های دنیاای هستند.

تصویر و عکس   روحانی: وضعیت جسمانی و روحی ملی پنهان کن کاراته ایده آل است

حسین روحانی در مصاحبه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم بیان داشت: شرایط آخرین دور اردوهای تیم خوب است و نفرات از لحاظ روحی و جسمانی از آمادگی خوبی برخوردار هستند. امیدوارم بتوانند از لحاظ روحی خودشان را به همین ترتیب تا وقت برگزاری مسابقات دنیاای حفظ کنند.

وی ادامه داد: فاکتور آمادگی روحی واقعاً برای حضور در آگاهی می داری همچون پیکارهای دنیاای ضروری است و قطعاً چنانچه بتوانیم این موضوع را نکته توجه گذاریم، وضعیت خوبی در مسابقات خواهیم داشت.

مربی تیم ملی کاراته خاطرنشان کرد: اینکه قادر هستیم چندین روز زودتر به اتریش برویم بسیار ایده آل است، زیرا نفرات قادر هستند استراحت و تمریناتی را نیز قبل از شروع مسابقات در این کشور داشته باشند. در دوره قبلی یک روز قبل از شروع رقابت ها به آلمان اعزام شدیم که اصلاً عالی عدم.

نظرات شما مايه دلگرمى ماست

گردآورنده: بيدار ث.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل سراپرده محبت اوست
««« »»»
ديده آيينه دار طلعت اوست

روحانی: وضعیت جسمی و روحی ملی پوشان کاراته ایده آل است

TT / 32 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال