http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

داورزنی: لوزانو قراردادی با لهستانی ها نبسته است/ در مورد او باید به جمع بندی برسیم

داورزنی: لوزانو قراردادی با لهستانی ها نبسته است/ در مورد او باید به جمع بندی برسیم

با دیگران به اشتراک بگذارید

داورزنی: لوزانو قراردادی با لهستانی ها نبسته است/ در مورد او باید به جمع بندی برسیم

رئیس فدراسیون والیبال امضای قرارداد سرمربی تیم ملی با فدراسیون لهستان را رد کرد.

تصویر و عکس   داورزنی: لوزانو قراردادی با لهستانی ها نبسته است/ در رابطه با او باید به جمع بندی برسیم

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، محمدرضا داورزنی در حاشیه سمپوزیم ملی اقتصاد مقاومتی در ورزش در خصوص مذاکره و قرارداد رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال با فدراسیون لهستان بیان داشت: من این موضوع را یعنی قرارداد لوزانو با لهستان انکار میکنم. ما در حال بررسی عملکرد این مربی و نحوه اداره و مربیگری تیم هستیم. از طرفی دیگر چون یک برنامه ۴ ساله داریم می خواهیم به هدف مان که حضور در جمع ۴ تیم خوب تر بازی های المپیک است برسیم و بر این اساس باید ببینیم که قادر هستیم با لوزانو ادامه دهیم یا نه.

وی اضافه کرد: چنانچه به جمع بندی برسیم که قادر هستیم همچنان با او ادامه دهیم این کار را به انجام خواهیم رساند اما چنانچه به این نتیجه برسیم که نیاز به فراخوان از فرد دیگری است این کار را به انجام خواهیم رساند. ما یک برنامه ۲ + ۲ داریم، یعنی ابتدا مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸ و سپس بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، بنابراین باید متناسب با تیم هایی برنامه ریزی کنیم که قادر بوده اند به ۴ تیم خوب تر بازی های المپیک برسند. در واقع باید این تیم ها را یک الگو و شاخص برای خودمان بگذاریم تا ببینیم در چه مسائلی دچار ضعف هستیم.

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: عجله ای برای تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی نداریم و می خواهیم با حوصله این موضوع را به انجام برسانیم تا در ۴ سال جلو رو با خیال آسان فعالیت کنیم. ما ۸ تیم ملی در فدراسیون داریم که ویترین فدراسیون تیم بزرگسالان است. کار این تیم بعد از پایان لیگ داخلی در تاریخ ۲۵ اسفند آغاز می شود و قطعا چندین ماه پیش از آن تکلیف کادر فنی مشخص خواهد شد.

داورزنی در خصوص معضلات مالی برخی باشگاه ها در توجه کرد ورودی بیان داشت: مشکلاتی که برخی باشگاه ها در نبود توجه کرد مسائل مالی به وجود می آورند، بخشی از آن به نفرات داخلی مربوط می شود اما بخش دوم مربوط به نفرات خارجی است یعنی کسانی که به عنوان سرمربی یا بازیکن به کشورمان می آیند. در این بخش فدراسیون موظف است که نگرانی داشته باشد. باید این را درنظر بگیریم که بازیکنان داخل کشور تنها راه درآمدشان همین والیبال است و این در حالی است که برخی باشگاه ها تنها ۱۰ درصد از مبلغ قراردادشان را توجه کرد می کنند. در نهایت ما با مشکلاتی مواجه هستیم و تلاش می کنیم که از منافع همه در این مسیر حمایت کنیم.

وی عنوان کرد: باشگاهی که در سوپرلیگ حضور دارد باید توانمندی مالی آن را نیز داشته باشد. آن باشگاهی که در توجه کرد ورودی به مشکل برمی خورد اما با کادر فنی و بازیکنانش قرارداد سنگین می بندد این مسئله در تناقض است. بر همین اساس نیز به باشگاه ها اعلام کرده ایم که خیلی زود تعیین تکلیف کنند. ما بیش از ۴ میلیارد تومان از باشگاه ها طلب داریم اما امسال نقل کردیم آنهایی که توانش را دارند در سوپرلیگ شرکت کنند بنابراین حضور باشگاه هایی که از همان ابتدا دچار مشکل شده اند، امکا ن پذیر نیست. همچنین به سازمان لیگ تاکید کردم که کارت بازی برای آنهایی که تعیین تکلیف کرده باشند، صادر شود.

رئیس فدراسیون والیبال درباره موضوع نامه IOC به کشورمان در خصوص اساسنامه فدراسیون های ورزشی که طی هفته های اخیر حاشیه های زیادی را نیز به وجود آورد، گفت: ما در والیبال معضلی نداشتیم و ۵ سال پیش اساسنامه خود را به فدراسیون دنیاای فرستادیم و برهمان اساس نیز فعالیت میکنیم. به نظرم چنین مسائلی، موضوعات داخلی است و باید در داخل کشور با تفاهم اقدام شود. من رسانه ای شدن مکاتبات را نمی پسندم، در عین حال نمی شود نقش دولت را تکذیب کرد. دولت یک نقش نظارتی دارد، بسیاری از کلکسیون های ورزشی دولتی هستند اما می گوییم که دولت حق دخالت ندارد؟ طی ۱۰ سالی که من در فدراسیون بوده ام دولت نقش نظارتی داشته است و هیچ گاه نشده که در مسائل داخلی دخالت کند. اینکه ما بر طبل چنین موضوعاتی بکوبیم و آنها را به این شکل بیان کنیم برای ورزش خوب نیست.

داورزنی ادامه داد: در انجمن فدراسیون دنیاای که چندی پیش به انجام رسانده شد کشورهای فیلیپین و هند موضوعاتی را مطرح کردند که در انجمن به آنها اعلام شد باید این مسائل را در داخل خودشان حل کنند. من به عنوان کسی که بیش از ۳ دهه از حضورم در ورزش می گذرد اعتقاد دارم که کلکسیون بحث هایی که مطرح شده کاملا داخلی است. در واقع نباید این مسائل رسانه ای می شد. فدراسیون ها کار خود را به انجام میرسانند و دولت نیز نقش نظارتی دارد.

وی عنوان کرد: زمانی وزیر ورزش باید به مجلس پاسخگو باشد بنابراین باید ارتباطی بین اختیارات و وظایف او موجود موجود باشد، در واقع وزیر باید بر همه کارها دقت و نظارت داشته باشد. در چندین دولت قبلی هیچ گاه نشده که دخالتی صورت بگیرد و عنوان کنند که کسی را منصوب و یا عزل کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: نقش وزارت ورزش و کمیته ملی بازی های المپیک مشخص است شاید، در برخی از بندها اختلاف نظر موجود موجود باشد اما این مسئله باید در سایه تفاهم و همفکری نابود بشود.

داورزنی با اشاره به اساسنامه مستقل برخی از فدراسیون ها گفت: ما چندین فدراسیون را داریم که از اساسنامه مستقل بهره میگیرند و همین مسئله در نقش نظارتی دولت و وزارت ورزش مشکلاتی را به وجود آورده است. باید به این مورد اشاره کنم که یا این موضوع باید تهیه شود و یا اینکه وزارت ورزش در مسائل مربوط به آنها پاسخگو نباشد. به نظرم باید موضوعات داخلی در داخل کشور حل و فصل شود.

****نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد****

نگارش توسط: آزادمهر چ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا به گيسوی تو دست ناسزايان کم رسد
««« »»»
هر دلی از حلقه‌ای در ذکر يارب يارب است

داورزنی: لوزانو قراردادی با لهستانی ها نبسته است/ در مورد او باید به جمع بندی برسیم

TT / 125 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
تصورات اشتباه در مورد واژینیسموس در زنان
پاسخ عجیب بهنوش طباطبایی به سوال جدایی‌اش
کدهای دستوری چقدر امنیت دارند؟
ردپای یک دختر جوان در پرونده دستگیری بازیگر سرشناس
دلیل نامگذاری هشتمین ماه سال به نام آبان چیست؟
پیشنهاد عجیب کره جنوبی به کی‌روش
استخدام فروشگاه دوک جهت تکمیل کادر فروش و مدیریت فروشگاه
چگونه تبلیغات آنلاین و آفلاین در کنار هم تاثیرگذارتر می‌شوند؟
سریال ملکا به سریال ماه و پلنگ تغییر نام داد | سریال ماه و پلنگ از شبکه ۳ سیما
پرسپولیس و استقلال در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷
اقدام دولت برای تامین حقوق مصرف‌کنندگان خودرو
تفریح بسیار خطرناک سردار ازمون در روسیه! +عکس
تصویری از پست علی دایی برای منصور پورحیدری
گفتگوی دهباشی با فائزه هاشمی؛ اسبی ندارم که هندوانه ۳۰۰ هزار تومانی بخورد
استخدام تعدادی خانم با مدرک لیسانس به عنوان بازاریاب تلفنی
عجیب ترین تبلیغ ، پشت گرمکن خداداد عزیزی + عکس
تکذیب ساخت برنامه توسط احسان علیخانی در شبکه نسیم
مرگ مرد 52 ساله بعد از تزریق آمپول
نرخ سود بانکی عملاً ۳۰ درصد شد!
شوک به سرخابی در لیگ آسیا!
تبلیغات