درگیری شدید هواداران استقلال و پرسپولیس


فیلمی از لیدر پرسپولیس بین استقلالی ها منتشر شده که که حسابی دردسر ساز بوده و باعث درگیری شدید هواداران شده است.

درگیری شدید هواداران استقلال و پرسپولیس

کاپ : انتشار ویدیویی از بین هواداران پرسپولیس در بازی شب گذشته مقابل نفت، دردسرساز شده و به بحث اصلی میان طرفداران سرخ آبی بدل شده است. در این فیلم، لیدر سرشناس باشگاه پرسپولیس، در حال زدن طبل است که در نزدیکی او شعارهای تندی علیه استقلال سر داده می شود.

به دنبال انتشار این فیلم، پندار توفیقی، دبیر هیات مدیره استقلال، واکنش تندی نسبت به موضوع نشان داد و رسما گفت که اتفاقات رخ داده را به عنوان نماینده باشگاه استقلال پیگیری خواهد کرد.

پندار توفیقی نوشت:

«تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است - اصل بد نیکو نگردد زانکه بنیانش بد است... 

هـر گونه فحاشی و بی احترامی به باشگاه استقلال و هـواداران فهـیم باشگاه را از طریق کمیته انضباطی تاحصول نتیجه و اطلاع رسانی و احقاق حق پیگیری خواهـیم نمود... 

در کشوری که مهد تمدن است و به فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی زیبنده است - هتک حرمت و فحاشی بدور از اخلاق انسانی و جوانمردی است.»
اینچنین درگیری در فضای مجازی میان طرفداران سرخ آبی بالا گرفت و الفاظ اهانت آمیز میان طرفین رد و بدل شد.

در عین حال، هواداران استقلال هم با شناسایی لیدر سرشناس پرسپولیس که در نزدیکی صحنه حضور داشت، به اینستاگرام وی حمله بردند و این موضوع باعث شد این هوادار پرسپولیس، از فضای مجازی خداحافظی کند تا جنگ مجازی، تلفات هم بدهد.


لیدر پرسپولیس دردسرساز شد

فیلم دردسرساز لیدر پرسپولیس علیه استقلال

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال