واریز مطالبات گندم‌کاران تا ساعاتی دیگر


به گزارش صبحانه، علی قنبری با بیان اینکه ۱۰۰۰ میلیارد تومان دیگر از مطالبات گندم‌کاران تا ساعاتی دیگر به حساب آنان واریز خواهد شد، اظهارداشت: بدین ترتیب حدود ۳ هزار میلیارد تومان از  مطالبات کشاورزان باقی می‌ماند که این میزان نیز از طریق فروش اوراق مرابحه تسویه خواهد شد و به محض اینکه اوراق مذکور به فروش برسد، پول آن به حساب گندم‌کاران واریز می‌شود.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران همچنین با اشاره به آخرین وضعیت صادرات گندم و آرد از کشور، افزود: ما مجوز صادرات گندم  دوروم را به برخی کشورهای اروپایی، ایتالیا، ترکیه، عراق، افغانستان و عمان دریافت کرده‌ایم.

قنبری با بیان اینکه ما ظرفیت صادرات ۸۰۰ هزارتن گندم دوروم و ۳ میلیون تن گندم و آرد را داریم، گفت: ما مجوز صادرات گندم دوروم را دریافت کرده‌ایم و مجوز صادرات گندم و آرد نیز مراحل تصویب نهایی خود را در دولت می‌گذراند. به گفته مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران، گندم دوروم ایران بعد از کانادا بهترین گندم دوروم جهان است و کیفیت بسیار بالایی دارد.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال