آذری: ذوب آهن به نویدکیا افتخار می کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

آذری: ذوب آهن به نویدکیا افتخار می کند

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن از زحماتی که محرم نویدکیا برای فوتبال اصفهان و کشورمان کشیده تشکر کرد.

تصویر و عکس آذری: ذوب آهن به نویدکیا افتخار می کند

به گزارش “ورزش‌سه”، تیم ذوب آهن در دربی اصفهان نتیجه خوبی کسب کرد و کامیاب شد پس از ۶ سال این مسابقه را با برد به اتمام برساند. سعید آذری، مدیرعامل ذوب آهن در این باره نقل میکنید: «به بازیکنان تیم تبریک می‌گویم که برابر یکی از بهترین‌ تیم‌های کشورمان که برایش احترام خاصی قائل هستیم تا این حد مناسب فوتبال بازی کردند و خدا را شکر می‌کنم که امروز پیروز شدیم و قادر بودیم جایگاه خوب تری در جدول کسب کنیم.»

او در ادامه به خداحافظی نویدکیا اشاره کرد: «محرم فقط اسطوره سپاهانی‌ها نیست و او اسطوره اصفهانی‌هاست. ما به وجود چنین قهرمان‌هایی در اصفهان افتخار می‌کنیم. محرم اسطوره ملی ما بوده است و زحمات زیادی برای این فوتبال کشیده است. او بیشتر در عرصه ملی زیان دیده است. من به عنوان یک مدیر باشگاه از تمام زحماتی که محرم برای فوتبال کشیده است تشکر می‌کنم.»

مدیرعامل ذوب آهن ادامه می دهد: «فکر می‌کنم هر قهرمانی یک روز باید ورزش را کنار بگذارد و هیچکس اندازه خود آن قهرمان حس نمی‌کند آن روز چه روزی است. من فکر می‌کنم محرم آدم متفکری است و اگه خودش به این نتیجه رسیده باشد که فوتبال را کنار بگذارد اگه مانع نشویم بهتر است ولی محرم برای من به عنوان یک اصفهانی مایه افتخار بوده است. او مثل سایر بازیکنان ذوب‌آهن مثل اسماعیل فرهادی، محمد صلصالی، قاسم حدادی‌فر و مهدی رجب‌زاده از افتخارات فوتبال اصفهان است. امیدوارم او که مسیر زندگی‌اش در ورزش است در ادامه هم کامیاب باشد.»

وی درباره خواسته نویدکیا که خداحافظی در بازی برابر ذوب‌آهن بوده است، عنوان می کند: «محرم یک آدم خاص است با تفکرات خاص. به نظر من او می‌تواند یک نیروی انسانی خیلی اصلی برای سپاهان به حساب آید و اگه سپاهانی‌ها روی او سرمایه‌گذاری کنند فکر می‌کنم او بتواند یک مربی بومی خیلی خوب شود. من برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.»

***براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد***

نگارنده: بهمن ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شاهدان در جلوه و من شرمسار کيسه‌ام
««« »»»
بار عشق و مفلسی صعب است می‌بايد کشيد

آذری: ذوب آهن به نویدکیا افتخار می کند

TT / 27 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات