مانع بزرگ وداع نویدکیا از ورزش فوتبال (تصویر و عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

مانع بزرگ خداحافظی نویدکیا از فوتبال (عکس)

در ادامه روزهای پرحاشیه یکی دو فصل گذشته این بار داستان خداحافظی کاپیتان دوست داشتنی سپاهان این تیم را با درگیریهای تازه ای مواجه کرد.

به گزارش “ورزش سه”، صبح روز دربی بازیکنان سپاهان در اردوی تیم شان از تصمیم محرم نویدکیا برای خداحافظی مطلع شدند.تصمیمی که شوک بزرگی به آنها وارد کرد چون اصلا انتظار نداشتند کاپیتان دوست داشتنی و قصه ای در میانه های فصل تصمیم به کنار قرار دادن فوتبال بگیرد اما محرم روی تصمیم خود پافشاری کرد و قرار شد دقایقی در دربی به میدان رفته و برای آخرین بار بازوبند کاپیتانی را بردست ببندد.

در شرایطی که پس از سوت پایان بازی محسن ترکی داور دربی به عنوان اولین نفر محرم را در آغوش کشید و برای او در ادامه زندگی اش پس از خداحافظی آرزوی موفقیت کرد تا ثابت شود نویدکیا واقعا فوتبال را کنار قرار خواهد داد حاضران در ورزشگاه همگی به اندازه خود در این مهمانی سهیم شدند تا بلکه قبول این حقیقت را برای کاپیتان دوست داشتنی زردپوشان آسان کنند با گذشت چندین دقیقه ورق برگشت و محرم از تصمیم خود برای خداحافظی دست کشید و به رختکن تیمش رفت تا باعث تعجب همگان شود.

تصویر و عکس مانع بزرگ خداحافظی نویدکیا از فوتبال (تصویر و عکس)

در این که نویدکیا چرا از خداحافظی دست کشید و مهمانی زشت در حال اجرا را ول کرد تا به رختکن برود نقش احسان حاج صفی کاپیتان دوم این روزهای سپاهان بیش از همه بود. ملی بر تن کن معروف و قیمتی قیمت سپاهانی ها با چشمانی اشکبار پس از شکست در دربی خود را در میان جمعیت به محرم رساند و با گرفتن دست نویدکیا او را به رختکن برد تا مانع خداحافظی اش شود. حرکتی که هیچ کس از دلایلش مطلع نشد و هنوز هم این اقدام با نشانه سئوال های بسیار زیادی مواجه است. به خصوص از جانب عبدا.. ویسی که در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی هم به حاج صفی تاخت و نقل کرد هر آمدنی یک رفتنی هم دارد و محرم هم درست مثل سایر ستاره های بزرگ با این حقیقت باید کنار بیاید!

آن چه محرز است این که قصه محرم و سپاهان با این اتفاق همچنان ادامه کشف خواهد کرد، قصه ای که قادر هست حاشیه های فراوانی رقم زده و سرنوشت آتی زردپوشان را با تغییرات زیادی مواجه کند که گذر وقت آن را مشخص خواهد کرد.

***نظرات شما مايه دلگرمى ماست***

نگارنده: شبنم ب.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شيرينتر از آنی به شکرخنده که گويم
««« »»»
ای خسرو خوبان که تو شيرين زمانی

مانع بزرگ وداع نویدکیا از ورزش فوتبال (تصویر و عکس)

TT / 56 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال