مهدی پور: باورهای همان باورهای قبلی بود


با دیگران به اشتراک بگذارید

مهدی پور: تفکرات همان تفکرات قبلی بود

هافبک پاسداری ای تیم ذوب آهن نقل میکنید که در دو هفته گذشته برای به دست آوردن این پیروزی سخت تمرین کرده اند.

تصویر و عکس مهدی پور: تفکرات همان تفکرات قبلی بود

مهدی مهدی پور هافبک تیم ذوب آهن در رابطه با پیروزی برابر سپاهان در دربی اصفهان به خبرنگار “ورزش‌سه” نقل کرد: در دو هفته گذشته سخت تمرین کردیم و تمرکزمان روی بردن بود و قادر بودیم بازی خوبی به انجام برسانیم و ببریم.

وی در خصوص اینکه تحول مربی چه میزان در این نتیجه مؤثر بوده، ادامه داد: آقا یحیی از جمع ما طلاق گرفتند ولی تفکرات همان تفکرات بود و آقای حسینی هم با همان تفکرات پیش ما را به بازی فرستادند؛ با این تفاوت که از موقعیت هایمان بهره گرفتیم و این عاملی بود که باعث خوب تری ما شد.

مهدی پور در رابطه با اتفاقاتی که پیش از این بازی در اردوی سپاهان پیش آمد و اینکه خداحافظی نویدکیا تا حدودی بازی را عاطفی کرده بود، افزود: سپاهان اگه عاطفی بازی کرد به خودشان مربوط است و ما کاری به این مسائل نداشتیم و بازی خودمان را به انجام رساندیم.

هافبک تیم ذوب آهن در رابطه با اینکه بعد از این پیروزی آیا دوباره تیم ذوب آهن قادر هست به رده های بالایی جدول افزوده شود، بیان داشت: صد در صد همینطور است هم من و هم کل تیم تلاش می کنیم تا خوب ترین عملکرد خود را در بازی های آینده داشته باشیم.

***اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد***

نگارنده: كامران ز.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشينان
««« »»»
همراه تو بودن گنه از جانب ما نيست

مهدی پور: باورهای همان باورهای قبلی بود

TT / 48 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال