پیشرفت 70 درصدی منطقه یک آزادراه تهران - شمال


 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، صبح امروز اعضای کمیسون عمران مجلس از روند احداث منطقه یک آزادراه تهران- شمال بازدید کردند و مطرح شد با توجه به پیشرفت 70 درصدی این پروژه در صورت تامین اعتبار مورد نیاز در بهار سال 1396 زیر عبور ترافیک قرار ‌گیرد.

منطقه یک آزادراه تهران- شمال به طول به طول 32 کیلومتر مسیر فعلی را 60 کیلومتر کوتاه‌تر می‌کند و  با توجه به فاینانس 220 میلیون دلاری چینی‌ها مقرر شده است با اتمام قرارداد با این شرکت، باقیمانده عملیات اجرایی به پیمانکاران ایرانی واگذار شود.

 در خصوص تونل البرز واقع در منطقه دو  به طول 6هزار و 400 متر نیز بیان شد: عملیات حفاری و لاینینگ آن بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به زودی به اتمام خواهد رسید.

 همچنین در این بازدید مطرح شد: با اتمام عملیات اجرایی منطقه یک آزادراه تهران- شمال به طول 32 کیلومتر، مسیر 95 کیلومتری شهرستانک به تهران 60 کیلومتر کاهش می‌یابد.

مدیر طرح این پروژه ملی ، مهندس سید بهلول حسینی می باشد

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات