http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

مانع بزرگ خداحافظی نویدکیا از فوتبال

مانع بزرگ خداحافظی نویدکیا از فوتبال

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : صبح روز دربی بازیکنان سپاهان در اردوی تیم شان از تصمیم محرم نویدکیا برای خداحافظی مطلع شدند.تصمیمی که شوک بزرگی به آنها وارد کرد چون اصلا انتظار نداشتند کاپیتان محبوب و افسانه ای در میانه های فصل تصمیم به کنار گذاشتن فوتبال بگیرد اما محرم روی تصمیم خود پافشاری کرد و قرار شد دقایقی در دربی به میدان رفته و برای آخرین بار بازوبند کاپیتانی را بردست ببندد.
در شرایطی که بعد از سوت پایان بازی محسن ترکی داور دربی به عنوان اولین نفر محرم را در آغوش کشید و برای او در ادامه زندگی اش بعد از خداحافظی آرزوی موفقیت کرد تا ثابت شود نویدکیا واقعا فوتبال را کنار خواهد گذاشت حاضران در ورزشگاه همگی به اندازه خود در این مراسم سهیم شدند تا بلکه قبول این واقعیت را برای کاپیتان محبوب زردپوشان راحت کنند با گذشت چند دقیقه ورق برگشت و محرم از تصمیم خود برای خداحافظی دست کشید و به رختکن تیمش رفت تا باعث تعجب همگان شود.
در این که نویدکیا چرا از خداحافظی دست کشید و مراسم زشت در حال اجرا را رها کرد تا به رختکن برود نقش احسان حاج صفی کاپیتان دوم این روزهای سپاهان بیش از همه بود. ملی پوش سرشناس و گران قیمت سپاهانی ها با چشمانی اشکبار بعد از شکست در دربی خود را در میان جمعیت به محرم رساند و با گرفتن دست نویدکیا او را به رختکن برد تا مانع خداحافظی اش شود. حرکتی که هیچ کس از دلایلش مطلع نشد و هنوز هم این اقدام با علامت سئوال های بسیار زیادی مواجه است. به خصوص از جانب عبدا.. ویسی که در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی هم به حاج صفی تاخت و گفت هر آمدنی یک رفتنی هم دارد و محرم هم درست مثل سایر ستاره های بزرگ با این واقعیت باید کنار بیاید!
آن چه محرز است این که قصه محرم و سپاهان با این اتفاق همچنان ادامه خواهد یافت، قصه ای که می تواند حاشیه های فراوانی رقم زده و سرنوشت آتی زردپوشان را با تغییرات زیادی مواجه کند که گذر زمان آن را مشخص خواهد کرد.

منبع: ورزش سه

منبع: شما نیوز
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
ویدیو فیلم فول مچ بازی استقلال ۲ ۰ سایپا نیمه نخست ( آپارات )
تکنسین های ایرانی در کرکوک به کشور بازمی گردند
مدل لباس های برتر تیلور سویفت در سال 2016
استخدام کارشناس فروش،کارشناس ارشد بازاریابی در بهینه ایران
خبر اعدام یکی از شاهزادگان سعودی دروغ است
مدل مانتو بلند ترک
دل نوشته یک اسدآبادی از موصل برای رضا رستمی
رستوران ایتالیایی میلان مشهد
کشورها درباره سوریه ناچار به مذاکره با ایران هستند
استخدام ۳ ردیف شغلی در شرکت بهپرداز جهان در تهران
آیا در زمان شیردهی میتوان از کلداکس استفاده کرد؟
تروریست ها‌ قصد شکستن محاصره حلب را دارند
از «غیرت ناموسی» مهم‌تر «غیرت دینی» است/ «غیرت دینی» یعنی اینکه در جایی که لازم است انسان برای خدا خشم بگیرد و فقط لبخند نزند/ جامعه دینی وقتی از انحراف مصون می‌ماند که متدینین آن غیرت دینی‌شان را از دست ندهند + صوت
بیماری هموروئید راه های درمان آن
فال روزانه فال امروز شما
به خاطر حمایت از مدافعان حرم زخم زبان‌ها شنیده‌ام
استخدام برنامه نویس IOS در شرکت آسمان
مراقبت های محیطی برای ریشه کن کردن گال
عاقبت ادای شعبده بازی در آوردن
قالیباف به موسسه همسرش نیز تخفیف داده است