مانع بزرگ خداحافظی نویدکیا از فوتبال


به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : صبح روز دربی بازیکنان سپاهان در اردوی تیم شان از تصمیم محرم نویدکیا برای خداحافظی مطلع شدند.تصمیمی که شوک بزرگی به آنها وارد کرد چون اصلا انتظار نداشتند کاپیتان محبوب و افسانه ای در میانه های فصل تصمیم به کنار گذاشتن فوتبال بگیرد اما محرم روی تصمیم خود پافشاری کرد و قرار شد دقایقی در دربی به میدان رفته و برای آخرین بار بازوبند کاپیتانی را بردست ببندد.
در شرایطی که بعد از سوت پایان بازی محسن ترکی داور دربی به عنوان اولین نفر محرم را در آغوش کشید و برای او در ادامه زندگی اش بعد از خداحافظی آرزوی موفقیت کرد تا ثابت شود نویدکیا واقعا فوتبال را کنار خواهد گذاشت حاضران در ورزشگاه همگی به اندازه خود در این مراسم سهیم شدند تا بلکه قبول این واقعیت را برای کاپیتان محبوب زردپوشان راحت کنند با گذشت چند دقیقه ورق برگشت و محرم از تصمیم خود برای خداحافظی دست کشید و به رختکن تیمش رفت تا باعث تعجب همگان شود.
در این که نویدکیا چرا از خداحافظی دست کشید و مراسم زشت در حال اجرا را رها کرد تا به رختکن برود نقش احسان حاج صفی کاپیتان دوم این روزهای سپاهان بیش از همه بود. ملی پوش سرشناس و گران قیمت سپاهانی ها با چشمانی اشکبار بعد از شکست در دربی خود را در میان جمعیت به محرم رساند و با گرفتن دست نویدکیا او را به رختکن برد تا مانع خداحافظی اش شود. حرکتی که هیچ کس از دلایلش مطلع نشد و هنوز هم این اقدام با علامت سئوال های بسیار زیادی مواجه است. به خصوص از جانب عبدا.. ویسی که در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی هم به حاج صفی تاخت و گفت هر آمدنی یک رفتنی هم دارد و محرم هم درست مثل سایر ستاره های بزرگ با این واقعیت باید کنار بیاید!
آن چه محرز است این که قصه محرم و سپاهان با این اتفاق همچنان ادامه خواهد یافت، قصه ای که می تواند حاشیه های فراوانی رقم زده و سرنوشت آتی زردپوشان را با تغییرات زیادی مواجه کند که گذر زمان آن را مشخص خواهد کرد.

منبع: ورزش سه

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال