وزارت بهداشت به جذب 10 هزار عضو هیئت علمی نیاز دارد


به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی گفت: باید مشکل کمبود ردیف استخدامی اعضای هیئت علمی بر طرف شود. در وزارت بهداشت به جذب 10 هزار عضو هیئت علمی دیگر نیاز است و برای رفع این نیاز 6 هزار عضو هیئت علمی در حال جذب هستند که 5 هزار نفر از این تعداد بر اساس مجوزهای مربوط به سال های قبل در حال جذب می باشند.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: تعداد کل هیئت علمی جذب شده در وزارت بهداشت تا سال 1395 به 16 هزار و 863 نفر بالغ می شود؛ که بر اساس این آمار نسبت دانشجوی بالینی به هیئت علمی بالینی ۱ به ۱۸ و در کل۱ به ۱۱ است.

دکتر هاشمی گفت: ما پیشنهاد می کنیم اعضای هیئت علمی که در مناطق کمتر برخوردار جذب شده‌اند، بتوانند پس از یک دوره معین، ادامه خدمت خود را در دانشگاه‌های علوم پزشکی دیگر انجام دهند.وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: ما پیشنهاد می کنیم اعضای هیئت علمی که در مناطق کمتر برخوردار جذب شده‌اند، بتوانند پس از یک دوره معین، ادامه خدمت خود را در دانشگاه‌های علوم پزشکی دیگر انجام دهند.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال