http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

طنز؛ کاش منقرض شده بودم

طنز؛ کاش منقرض شده بودم

طنز

 
به بابای سوفیا گفتم: ببین من از رؤسای‌جمهور جهان الگو می‌گیرم؛ مثلا همین دیروز همسر رئیس‌جمهور نیجریه از عملکرد محمد بوهاری، انتقاد کرده و محمد بوهاری، رئیس‌جمهور نیجریه، در واکنش به انتقادات همسرش گفته: «من نمی‌دانم همسرم به کدام حزب تعلق‌خاطر دارد، اما می‌دانم او متعلق به آشپزخانه، هال و دیگر اتاق‌های خانه است».
 
من مطمئن هستم اگر مسیر یک رئیس‌جمهور را طی کنم می‌توانم یک رئیس‌جمهور بشوم. برای همین می‌خواهم شما بدانید که سوفیا در زندگی من نقش مهمی دارد و به‌همین‌دلیل در زندگی‌ام خیلی خوب جاسازی‌اش خواهم کرد. بابای سوفیا گفت: خاک تو سر جهان‌سومی‌ات. برخوردت با زن‌ها خیلی زشت است. چطوری اصلا آمدی خواستگاری؟ زنگ می‌زدی به یکی از این دفاتر خدماتی برات آشپز و هوم‌ورکر می‌فرستادند.
 
تو، هم بی‌ادبی، هم الگوهای غلط توی زندگی‌ات انتخاب می‌کنی. پسر تو باید از کشورهای مترقی دنیا الگو برداری؛ مثل آمریکا. گفتم: راستش من از آقای دونالد ترامپ خیلی دارم الگو می‌گیرم. منتها روم نمی‌شود. به نظر من رویکرد ترامپ به زنان مایه مباهات است. واقعا اگر شما موافق باشی، من در برخورد با زنان شروع به دستورالعمل ترامپ کنم. واقعا نمی‌دانستم بابای سوفیا این‌قدر روشنفکر است. دست شما درد نکنه. من برم مشغول شم و برخورد ترامپی کنم؟ بابای سوفیا گفت: بی‌ادب. تو هم با این الگوهای درب‌وداغونت.
 
نمی‌توانی جای خارجی‌ها از همین داخلی‌ها الگو بگیری؟ گفتم: آهان. یک‌بار تلویزیون یک مجری را نشان داد که عاشقانه برای یک مجری دیگر که همسرش بود، شعر خواند و بعد از چندماه، خانم مجری یک عکس منتشر کرد که آقای مجری زده بود طرف را بادمجان‌کاری کرده بود. خوب است از این الگو بگیرم و سوفیا را بزنم؟ بابای سوفیا گفت: نه. گفتم: یک مجری دیگر هم بود که برای تحکیم خانواده رفته بود توی کیش یک خانواده دیگر درست کرده بود.
 
می‌خواهید بروم کیش خانواده‌سازی کنم؟ بابای سوفیا گفت: نه. گفتم: هوووم... آن مجریه که نگذاشت همسر ورزشکارش برود خارج مسابقه بدهد، اما وقتی توی برزیل مسابقه بود خودش رفت و از مسابقات دیگران گزارش تفصیلی داد، چی؟ بابای سوفیا گفت: نه. گفتم: پس من با این حالت ازدواجی که دارم، به عنوان یک مرد اصیل، درباره رابطه با زنان از کی الگو بگیرم؟بابای سوفیا گفت: از دایناسورها.گفتم: ولی آنها که منقرض شده‌اند.بابای سوفیا گفت: آفرین. پس نکته‌اش را گرفتی.

منبع : پوریا عالمی در روزنامه شرق

منبع: ایران مطلب
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام کارمند اداری خانم در یک شرکت تولیدی در شهرک صنعتی یزد
اخبار سوزان هنر پیشگان و اشخاص نامدار کشور (۱۳۷) (۴۸ عکس)
نامه شاکیان پرونده سعید طوسی قاری قرآن
مقایسه دلچسب شخصیت های هم سن هالیوودی (۲۵ عکس)
فال روزانه فال امروز شما
ویدیو فیلم ساسولو ۱ ۳ آ اس رم ( آپارات )
استخدام کارشناس فروش در شرکت zoodfood در فارس
کلیپ فیلم خصوصی/ حضور سعداوی در میان طرفداران فولاد شب پیش از بازی با استقلال +(برنامه ۹۰) پخش
زمان اکران نهنگ عنبر 2 چه زمانی است؟
رای برگزیت توافق صلح ایرلند شمالی را تضعیف نخواهد کرد
رقابت مبتذل نامزدهای انتخابات آمریکا انتقاد ایران از واشنگتن را تسهیل کرده است
استخدام ۵ ردیف شغلی در شرکت سیب طلایی هوشمند
ویدیو فیلم برگزیده بازی: اینترمیلان ۲ ۱ تورینو / دریافت کلیپ
کلیپ فیلم لئونسا ۱ ۷ رئال مادرید
ویدیو فیلم بایرن مونیخ ۳ ۱ آگزبورگ ( آپارات )
کیلیپ فیلم منچستریونایتد ۱ ۰ منچسترسیتی +( آپارات ) پخش
ویدیو فیلم وستهام ۲ ۱ چلسی ( آپارات )
فیلم بهترین دفاع راستهای تاریخ فوتبال ( ورزش ۳ )
فیلم برگزیده بازی: ناپولی ۲ ۰ امپولی ( برنامه ۹۰)
فیلم برگزیده بازی: دورتموند (۳) ۱ ۱ (۰) یونیون برلین ( برنامه ۹۰)
تبلیغات