طنز؛ کاش منقرض شده بودم


طنز

 
به بابای سوفیا گفتم: ببین من از رؤسای‌جمهور جهان الگو می‌گیرم؛ مثلا همین دیروز همسر رئیس‌جمهور نیجریه از عملکرد محمد بوهاری، انتقاد کرده و محمد بوهاری، رئیس‌جمهور نیجریه، در واکنش به انتقادات همسرش گفته: «من نمی‌دانم همسرم به کدام حزب تعلق‌خاطر دارد، اما می‌دانم او متعلق به آشپزخانه، هال و دیگر اتاق‌های خانه است».
 
من مطمئن هستم اگر مسیر یک رئیس‌جمهور را طی کنم می‌توانم یک رئیس‌جمهور بشوم. برای همین می‌خواهم شما بدانید که سوفیا در زندگی من نقش مهمی دارد و به‌همین‌دلیل در زندگی‌ام خیلی خوب جاسازی‌اش خواهم کرد. بابای سوفیا گفت: خاک تو سر جهان‌سومی‌ات. برخوردت با زن‌ها خیلی زشت است. چطوری اصلا آمدی خواستگاری؟ زنگ می‌زدی به یکی از این دفاتر خدماتی برات آشپز و هوم‌ورکر می‌فرستادند.
 
تو، هم بی‌ادبی، هم الگوهای غلط توی زندگی‌ات انتخاب می‌کنی. پسر تو باید از کشورهای مترقی دنیا الگو برداری؛ مثل آمریکا. گفتم: راستش من از آقای دونالد ترامپ خیلی دارم الگو می‌گیرم. منتها روم نمی‌شود. به نظر من رویکرد ترامپ به زنان مایه مباهات است. واقعا اگر شما موافق باشی، من در برخورد با زنان شروع به دستورالعمل ترامپ کنم. واقعا نمی‌دانستم بابای سوفیا این‌قدر روشنفکر است. دست شما درد نکنه. من برم مشغول شم و برخورد ترامپی کنم؟ بابای سوفیا گفت: بی‌ادب. تو هم با این الگوهای درب‌وداغونت.
 
نمی‌توانی جای خارجی‌ها از همین داخلی‌ها الگو بگیری؟ گفتم: آهان. یک‌بار تلویزیون یک مجری را نشان داد که عاشقانه برای یک مجری دیگر که همسرش بود، شعر خواند و بعد از چندماه، خانم مجری یک عکس منتشر کرد که آقای مجری زده بود طرف را بادمجان‌کاری کرده بود. خوب است از این الگو بگیرم و سوفیا را بزنم؟ بابای سوفیا گفت: نه. گفتم: یک مجری دیگر هم بود که برای تحکیم خانواده رفته بود توی کیش یک خانواده دیگر درست کرده بود.
 
می‌خواهید بروم کیش خانواده‌سازی کنم؟ بابای سوفیا گفت: نه. گفتم: هوووم... آن مجریه که نگذاشت همسر ورزشکارش برود خارج مسابقه بدهد، اما وقتی توی برزیل مسابقه بود خودش رفت و از مسابقات دیگران گزارش تفصیلی داد، چی؟ بابای سوفیا گفت: نه. گفتم: پس من با این حالت ازدواجی که دارم، به عنوان یک مرد اصیل، درباره رابطه با زنان از کی الگو بگیرم؟بابای سوفیا گفت: از دایناسورها.گفتم: ولی آنها که منقرض شده‌اند.بابای سوفیا گفت: آفرین. پس نکته‌اش را گرفتی.

منبع : پوریا عالمی در روزنامه شرق

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال