رونمایی دولت از کارنامه تسهیلات ۱۶ هزار میلیاردی به تولید +جدول


به گزارش صبحانه، دولت امسال با تشدید رکود ارائه تسهیلات 9 هزار میلیارد تومانی را برای ایجاد رونق در بخش تولید در دستور کار خود قرار داد اما سختگیری سیستم بانکی و اولویت بندی واحدهای حائز شرایط باعث شد تا تولیدگان زیادی نتوانند نسبت به دریافت این تسهیلات اقدام کنند. از طرف دیگر وزارت صنعت هم هر روز خبر آمارهای متعددی از تعداد واحدهای تولیدی مطرح می‌کند این موضوع باعث انتقادات تولیدکنندگان در استان‌های مختلف شد چراکه به اعتقاد آنها این آمار درست نبوده و این تعداد واحد تولیدی وامی دریافت نکرده‌اند.

در این شرایط که آمارهای اعلامی وزارت صنعت با انتقادات جدی روبه رو است دولت با انتشار جزئیات پرداخت تسهیلات بانکی به فعالان بخش تولید در صدد رفع این ابهامات بر آمده است این در حالی است که وزارت صنعت همچنان سکوت کرده و حاضر به انتشار اسامی واحدهای تولیدی که موفق به دریافت تسهیلات شده اند نیست که این امر خود شبهات مربوط به صحت آمار دولت را بیشتر می‌کند.

روایت دولت از جزئیات تسهیلات 16 هزار میلیاردی طرح رونق تولید به شرح زیر است:

رونمایی دولت از کارنامه تسهیلات ۱۶ هزار میلیاردی به تولید +جدول

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات