برنامه ما اتحاد تمام جریان های انقلابی است/ وحدت بر روی مبانی و اصول


با دیگران به اشتراک بگذارید

برنامه ما اتحاد تمام جریان های انقلابی است/ وحدت بر روی مبانی و اصول

خبرگزاری فارس: برنامه ما اتحاد تمام جریان‌های انقلابی است/ وحدت بر روی مبانی و اصول

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با اشاره به سازوکار ائتلاف اصولگرایان تصریح کرد: برنامه ما اتحاد و همدلی همه نیروها و جریان‌های انقلابی است و ما برای رسیدن به این امر موظفیم اختلافات را کنار قرار بدهیم و بر روی مبانی و اصول وحدت کنیم.

آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در مصاحبه با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، از نشست مشترک جامعه روحانیت با احزاب اصولگرا خبر داد و بیان داشت: هنوز وقت برگزاری این نشست مشخص نشده است.

آیت الله موحدی کرمانی با اشاره به سازوکار ائتلاف اصولگرایان و تاکید براینکه اصولگرایان حتماً به سازوکار وحدت می رسند تصریح کرد: برنامه ما اتحاد و همدلی همه نیروها و جریان های انقلابی است و ما برای رسیدن به این امر موظفیم اختلافات را کنار قرار بدهیم و بر روی مبانی و اصول وحدت کنیم.

دبیرجامعه روحانیت مبارز در عین حال بر دیدار با آیت الله یزدی دبیرکل جامعه مدرسین تاکید کرد و یادآور شد: وقت این دیدار فعلاً تعیین نشده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در مصاحبه با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس از نشست مشترک احزاب اصولگرا با محوریت جامعه روحانیت گزارش کرده و تاکید کرده بود: تلاش می کنیم این نشست مشترک به زودی به انجام رسانده شود اما وقت قطعی آن هنوز مشخص نشده است.

همچنین مصباحی مقدم تصریح کرده بود: نشست مشترک جامعه روحانیت با حضور همه احزاب و تشکل های اصولگرا از جمله رهپویان، ایثارگران، پایداری، جبهه پیروان، موتلفه و جبهه ایستادگی و سایر احزاب اصولگرا به انجام رسانده خواهد شد.

*****************************************

گردآوری از: اردشير ظ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظا خلد برين خانه موروث من است
««« »»»
اندر اين منزل ويرانه نشيمن چه کنم

برنامه ما اتحاد تمام جریان های انقلابی است/ وحدت بر روی مبانی و اصول

TT / 32 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال