یک نفر سه هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان به بانک سرمایه بدهکار است/ فساد در صندوق فرهنگیان برای تضییع حقوق معلمان بوده است


با دیگران به اشتراک بگذارید

یک نفر سه هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان به بانک سرمایه بدهکار است/ فساد در صندوق فرهنگیان برای تضییع حقوق معلمان بوده است

خبرگزاری فارس: یک نفر سه هزار و 900 میلیارد تومان به بانک سرمایه بدهکار است/ فساد در صندوق فرهنگیان برای تضییع حقوق معلمان بوده است

نماینده نوشهر و چالوس با بیان اینکه یک نفر سه هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان به بانک سرمایه بدهکار است، نقل کرد: فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان حقوق معلمان را هدف گرفته است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، قاسم احمدی‌لاشکی نماینده مردمان نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی پیش از پایان نشست علنی صبح امروز (یکشنبه) پارلمان در تذکری شفاهی بیان داشت: چندین روز گذشته کتابی را با عنوان ابعاد فساد در کشورمان خواندم که چندین جمله از آن را در صحن علنی مطرح می‌کنم، در این کتاب نگاشته شده ۶ میلیارد تومان اختلاس در بانک صادرات، ۱۲۳ هزار میلیارد تومان اختلاس در شعبه تجریش بانک صادرات، ۴۰۰ هزار دلار اختلاس در بانک تجارت رخ داده است.

وی اضافه کرد: امروز همین مسائل باعث شده شهرام جزایری‌ها، خاوری‌ها و بابک زنجانی‌‌ها سر برآورند، طبق این کتاب ۱۲ میلیون دلار توسط رئیس بانک شعبه پاریس به نفع گروهک فدائیان خلق و ۲۸ میلیون درهم در یک شرکت متعلق به بانک ملی در دبی اختلاس شده است.

احمدی‌لاشکی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: یک اختلاس ۵۰۰ میلیارد تومانی همزمان در سه بانک سپه، ملت و صادرات رخ داده است، مجلس شورای اسلامی امروز با تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان کار بزرگی به انجام رساند، چراکه اینشکلی فسادها حقوق معلمان را هدف گرفته است.

نماینده نوشهر و چالوس در مجلس با بیان اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان ۹۱۷ هزار معلم عضو دارد، نقل کرد: چندین هزار میلیارد تومان از پول این معلمان در این صندوق گم شده است، این صندوق وضعیت مریضی دارد، طی دو سال گذشته ۶ مدیرعامل در بانک سرمایه عوض شدند. البته شاید این تغییر مدیران عامل بانک سرمایه برای سرپوش قرار دادن بر اقدامات این بانک بوده است، بانک سرمایه در سال ۹۴ حدود هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان خسارت و ضرر کرده است.

احمدی‌لاشکی بر همین اساس تصریح کرد: بیمه معلم که خنثی است، فقط ۲۰ مشاور دارد که از آنجا حقوق دریافت می‌‌کنند، یک نفر سه هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان به بانک سرمایه بدهکار است و ۹۰ درصد تسهیلات تنها به ۳۰ نفر ارائه شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی با تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان اجازه نخواهد داد دارایی معلمان به تاراج برود.

با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد

تهیه از: گلبهار ق.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

يا رب سببی ساز که يارم به سلامت
««« »»»
بازآيد و برهاندم از بند ملامت

یک نفر سه هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان به بانک سرمایه بدهکار است/ فساد در صندوق فرهنگیان برای تضییع حقوق معلمان بوده است

TT / 41 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال