تأکید بر جلوگیری از نشر اکاذیب توسط مدیران زیر مجموعه معاون اول رئیس جمهور


با دیگران به اشتراک بگذارید

تأکید بر جلوگیری از نشر اکاذیب توسط مدیران زیر مجموعه معاون اول رئیس جمهور

خبرگزاری فارس: تأکید بر پیش گیری از نشر اکاذیب توسط مدیران زیر کلکسیون معاون اول رئیس جمهور

نماینده مردمان ساوجبلاغ به رئیس جمهور لزوم جلو گیری از نشر اکاذیب و افترا توسط مدیران زیر کلکسیون معاون اول وی را متذکر شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (۲۵ مهرماه ۹۵) از سوی هیات رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

علی وقف چی نماینده مردمان زنجان به وزرای کشور و دادگستری لزوم پاسخگویی منطقی و عملیاتی به سهامداران شرکت پدیده شاندیز و لزوم تعیین تکلیف وضعیت‌ آنان را متذکر شد. 

محمود بهمنی نماینده مردمان ساوجبلاغ به رئیس جمهور لزوم جلو گیری از نشر اکاذیب و افترا توسط مدیران زیر کلکسیون معاون اول رئیس جمهور را متذکر شد. 

اکبر رنجبرزاده، نادر قاضی‌پور و محمد جواد ابطحی نمایندگان اسدآباد، ارومیه و خمینی‌شهر به رئیس جمهور و وزرای اقتصاد و امور خارجه لزوم اظهار سیاست تحول ناپذیر ایران در خصوص نبود به مجلسیت شناختن رژیم صهیونیستی به وزیر اقتصاد آلمان را متذکر شدند.

شهاب نادری نماینده مردمان پاوه در تذکری به وزیر امور خارجه خواستار توضیح دلیل عصبانیت وزیر امور خارجه و نبود رعایت شان مجلس به شورای اسلامی توسط وی شد. 

مصطفی کواکبیان نماینده مردمان تهران در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار تسریع در وضعیت رسیدگی به سپرده گذاران کانون مالی ثامن الحجج و سهامداران شرکت‌های پردیسان و پدیده شد.

____________________________________

گردآوری از : ارغوان م.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

با محتسبم عيب مگوييد که او نيز
««« »»»
پيوسته چو ما در طلب عيش مدام است

تأکید بر جلوگیری از نشر اکاذیب توسط مدیران زیر مجموعه معاون اول رئیس جمهور

TT / 36 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال